Рус

*KOSMOPOLIS*

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

*KOSMOPOLIS*

KOSMOPOLIS - це троє молодиків, родом з маленького містечка під столицею, які в свої 20 записують сингли, альбоми і стрімко опиняються в головних рок-чартах. 
 
Kosmopolis виникли після декількох років гаражної історії і декількох змін складу і назв. Кілька років хлопці відточували майстерність і писали величезну кількість пісень, поки не знайшли власний саунд і форму подачі пісень Андрія Ярошенко, вокаліста і гітариста гурту. У складі гурту, крім фронтмена, двоє його друзів -В'ячеслав Стасюк на барабанах і Олександр Харченков на бас-гітарі. Разом хлопці створюють найпотужніший саунд при цьому залишаючись цілком radiofriendly. Перший альбом з десяти крутих треків вийшов в грудні цього року.
Хлопці впевнено заявляють про себе разом з агентством Internal Management і компанією Moon Records, які зайнялися менеджментом, продюсуванням і букінгом молодого рок тріо.
 
KOSMOPOLIS - це свіжа хвиля, яку так потребувала українська сцена. 

Дискография

Видео

*KOSMOPOLIS* Не про нас (Lyric Video)
*KOSMOPOLIS* Час пік
*KOSMOPOLIS* Все що нам треба (Shumskiy Remix)
*KOSMOPOLIS* Все що нам треба

Новости

21.02.2020

KOSMOPOLIS вирішив не зупинятись, й далі продовжує тішити своїх шанувальників приємними подарунками. Цього разу гурт підготував ремікс на пісню "Все що нам треба"!

14.02.2020

Пропонуємо Вашій увазі дебютний кліп гурту KOSMOPOLIS на вже відомий і для багатьох улюблений сингл «Все що нам треба»!

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2020 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency