Рус

НАТАЛЯ МИРНА

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

НАТАЛЯ МИРНА

Наталя Мирна - професійна співачка, композитор та викладач вокалу. 
Одна з небагатьох українських артистів, яка може похвалитися чи не рекордною кількістю змін сценічних імен: Наталка Пилип'юк, Нікіта, Наталі, Project Belle Diva, а сьогодні - Наталя Мирна. Артистка створює щиру та відверту музику в жанрі Art-pop та New Folk. 
Свою співочу кар’єру розпочала ще в середині 90-х, будучи студенткою Львівської консерваторії. Продюсуванням дівчини зайнявся композитор Олександр Єрченко. За більш ніж три роки співпраці з ним Наталя стала лауреатом та переможницею на багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах. 
Розвиток вітчизняного шоу-бізнесу надихнув співачку на створення абсолютно нового сценічного образу та псевдоніму. Набираючи стрімких обертів у кар'єрі, співачка на початку 2000-х випускає студійний україномовний альбом "ХамелЄон", а згодом - дві відеороботи на композиції "Мовчи" та "Ялиночка" під псевдонімом НікітА. У своєму творчому доробку має пісні ​​ таких відомих авторів, як: Сергій Сметанін, Олександр Єрченко, Зоряна Гладка та Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін). 
Після виходу альбому працює за межами України; виступи та концерти проходять у різних країнах світу: Данія, Бахрейн, Йорданія, Катар, ОАЕ. 
Досвід роботи за кордоном не проходить даремно. Співачка записує декілька англомовних треків та знімає кліп на пісню "He touches me" . Під псевдонімом Наталі працює над проектом "Світ Наталі", а згодом разом з режисером та продюсером Орестом Борко створює Project "Belle Diva", до якого пізніше долучається співачка та дизайнер Вікторія Білошитська. Наталя та Project "Belle Diva"  часто з’являється в ефірі телевізійного проекту "Фольк Мюзік".​ 
Паралельно співачка розпочинає сольну кар'єру, але уже під прізвищем свого чоловіка - Мирна. Так у шоу-бізнесі з'явилось нове імя - Наталя Мирна. 
Наразі артистка працює над новим альбомом та розвиває напрямок New Folk. Також Наталя керує столичною студією вокалу, записує відеоуроки та відеокурси з вокалу.

Дискография

Видео

НАТАЛЯ МИРНА ПАРАЛЕЛОГРАМИ
НАТАЛЯ МИРНА Сильною буду

Новости

12.09.2018

Певица Наталья Мирная поделилась на своем YouTube - канале лирик - видео на композицию "Раны".

10.07.2018

Співачка Наталя Мирна презентувала на Громандському радіо новий альбом "Сильною буду", який вийшов в рамках соціального проекту проти насилля у сім'ї. 

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency