Рус
Поиск
-- Каталог
ІСПАНІЯ
Фарватер (Single)
Вернутся в каталог
ІСПАНІЯ
Фарватер (Single)
moon records
Стиль: pop/rock
DIGITAL
Про альбом

Гурт ІСПАНІЯ створений олд-скульними рокерами, і сьогодні відомі музиканти публікують справжній рок. Нова пісня про свободу. Чоловічий гімн, який звучить відповідно.
«Назва пісні – не випадковість, - коментує гітарист та один із засновників гурту Олексій Зволинський, – Фарватер – це дорога у хвилях. Морська тема мені особисто дуже близька – я майстер спорту з парусного спорту. А де море – там пірати. А де пірати – там свобода! Обожнюю все, що стосується моря і піратів!»
У концертному варіанті пісні музиканти використали відому музичну тему, що прозвучала в кінострічці «Пірати Карибського моря». І до нього ж створили відео.
«Про життя рок-музикантів часто складають байки, що вони брутальні, питущі і гулящі. Такі собі пірати. І такі образі вільного чоловіка публіці імпонують. Тож ми не стали ані підтверджувати, ані спростовувати міфи, а просто показали один день із нашого життя», - розповідає про відео Аніс Еттаєб – вокаліст та один із засновників гурту ІСПАНІЯ.
Відео, презентоване музикантами гурту ІСПАНІЯ до нової пісні, не професійне і більше схоже на домашні хроніки. Один день із життя рок-музиканта. Один день із життя гурту ІСПАНІЯ
Пісня «Фарватер» - живий і вільний музичний епізод, що не залишить байдужим прихильників рок-музики.

Дискография, видео

Дискография ІСПАНІЯ

подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency