Рус
Поиск
-- Каталог
NEVENWOOD
It's a New Life
Вернутся в каталог
NEVENWOOD
It's a New Life
moon records
Стиль: rock
DIGITAL
Про альбом

Треклист


1.Ocean
2.Believe me
3.Jesu
4.It's a new life
5.Iceberg

Столичний гурт NevenWood презентує свій дебютний EP «It's a New Life»
Пісні NevenWood написані українською та англійською мовами. Гурт заснованний лідером та автором музики і текстів Дмитром Невінчаним у 2015 році. Учасники Олексій Пономаренко на басу та ударні Оксана Качанюк.
Гурт завжди був за експерименти у музиці, тому у їх творчості можливо знайти безліч різних стилів: indie, rock, pop, blues, psychedelic, funk.
Перший вихід на професійну сцену відбувся на конкурсному фестивалі «Global battle of the bands» фінал 2016 року. Влітку 2016 року колектив став переможцем фестивалю «ArtSkin». Також NevenWood брали участь у фестивалі «Alfa Jazz Fest» (Львів) та протягом 2016 року дали низку живих виступів у клубах України. Зокрема 7 жовтня 2017 у відомому кзакладі Sentrum, Київ.
"Мені подобається цей EP тим, що він змінює кольори під настрій, якось дивно він працює, кожна пісня постійно змінюється на улюблену і це кайфово. Кожен трек в свій час. Круто. Я також подумав, що цю музику можна дарувати. EP It's a New Life - несе в собі поєднання pop, indie, funk, rock стилів в одній збірці, що змінює кольори під настрій. Якось дивно це працює, кожні 5 треків постійно змінюється на улюблену музику – коментує реліз фронтмен ватаги Дмитро Невінчаний.

Дискография, видео
подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency