Рус
Новости
Следующая

Гурт ІСПАНІЯ опублікував свій перший альбом "ЕГОЇСТ"

2018-05-11

"ЕГОЇСТ" – це рок, панк, трохи фолку і ще трохи романтики. За змістом текстів – знову рок, панк, трохи романтики, а ще іронія, чесність та любов до життя.
Майже усі пісні альбому – це історії певних героїв - бородач, терористка, пірати, егоїст, дівчинка, що згубилась, мужик, що хоче дітей... Здається, що всі вони різні, але їх об’єднує одна важлива деталь – вони живуть реальним життям і відчувають. Загалом, як музиканти і анонсували, так і сталось – вони створили музику "про людей і для людей".
"Знаєте, коли пишуть опис альбому, зазвичай пишуть, скільки днів створювався матеріал, хто писав музику, тексти, на якій студії, в чому меседж, з чим його слухати, як подавати… І це все, як на мене, не для людей, а для критиків. А гурт ІСПАНІЯ робить музику не для того, щоб її розбирали мистецтвознавці, визначаючи якість, актуальність, оригінальність і т.п. Ми просто хочемо, щоб слухаючи нашу музику люди посміхались, підспівували, підтанцьовували, і ще, може, трохи замислювались. І якщо нам це вдалось – значить ми на вірному шляху", - Олексій Зволинський  - гітарист гуртів ІСПАНІЯ та Скрябін.
"Ми розказали все, про що думаємо, чим живемо, і підібрали до цих своїх думок музику" - коментує реліз Аніс Еттаєб – один із засновників рок-бенду ІСПАНІЯ, - а думки такі різні, настрої феєрично змінюються, питань так багато! Тому і альбом вийшов дуже різножанровий і навіть двомовний".
До альбому увійшли усі раніше презентовані сингли та чотири нових пісні. Серед нових пісень одна – французькою мовою. Уже на початку літа музиканти обіцяють презентувати кліп на головну пісню альбому – "ЕГОЇСТ".

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency