Рус
Новости
Следующая

Прем'єра нового треку KOSMOPOLIS - "Час Пік"

2019-11-15

Зовсім юна, але впевнена банда KOSMOPOLIS вривається на рок-сцену з новим синглом "Час Пік". "Ми вирішили випускати другим синглом "Час Пік" тому що ця пісня не напружує. Тут є впевнений ритм, зрозумілий початок, щільні гітарні рифи в приспіві і яскраве соло в фіналі". - коментує група. Після першого релізу «Не про нас», виданого Moon Records на початку вересня, група впевнено збирає своїх слухачів. Реліз отримав добре просування на цифрових платформах і був позитивно сприйнятий радіостанціями, очолив декілька чартів. Слухачі в соціальних мережах відзначають: «Незважаючи на їх молодість, вони випромінюють харизму і бунтарський рок-характер».

У новому треку хлопці трохи змінюють вектор зі швидкого поп-року на стійкий важкий ритм.

 

"Я написав “Час Пік", коли дивився документальний фільм по ТВ, в якому розповідали про міграцію риб. Під час реклами, я перемкнув канал і потрапив на новини, там був сюжет також пов'язаний з темою міграції, але вже не риб, а людей. Я сполучив одне з іншим, і так народилася фраза «ми риби у воді в час пік», яка стала поштовхом для написання нової пісні". - розповідає вокаліст і гітарист групи Андрій Ярошенко.

 

У грудні цього року компанія Moon Records планують випустити повноформатний альбом KOSMOPOLIS, в трек листі якого десять пісень.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency