Рус
Новости
Следующая

Прем`єра! Гурт LATEXFAUNA презентували пісню про космос та еротичні сни

2018-09-21

LATEXFAUNA презентувала новий сингл під назвою Kosmos. Пісня розповідає історію про космонавта, який відкриває людству нові екзопланети. Однак, на відміну від усіх, хто спускається з корабля, аби оселитися в новому світі, ліричний герой прямує далі. Саунд-продюсером цієї роботи незмінно виступив Антон Дерев’янко, а видавцем музичний лейбл MoonRecords.

“Це ретро-футуристична картина, - говорять музиканти. – Чому ретро? Бо ліричний  герой прямує до інших галактик на ракеті, що є неможливим з точки зору сучасної космонавтики й фізики. Такий образ пасує фантазіям художників-футуристів 50-60-х років, що зображали дослідників космосу з кулястими акваріумами на голові, а полонених гігантськими мурахами сексуальних дослідниць – в латексі”.

Музична складова також грає на користь ретро-футуризму, впевнені  музиканти: “Тут використані оркестрові елементи: туби, труби й скрипки. Вони надають кіношної епічності. До того ж, класичні інструменти часто використовувалися в фантастичному кінематографі, приміром, у “Космічній одіссеї 2001”.

Очікується, що на цю пісню буде відзнятий кліп. 

Нагадаємо, нещодавно LATEXFAUNA оголосили дату наступного сольного концерту в Києві – 23 листопада 2018 р., у клубі Атлас.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency