Рус
Новости
Следующая

Сімпатічний київський дрім-поп-рок гурт LATEXFAUNA, презентує новий повноцінний альбом з екзотичною назвою AJAHUASKA.

2018-05-11

Нетиповий для української сцени гурт LATEXFAUNA, який сміливо поєднує круте інді-звучання з витонченим суржиком, став відкриттям минулого року за версією декількох музичних ЗМІ. І після напрочуд вдалого «першого сезону», на радість столичним хіпстерам, випустив довгоочікуваний повноцінний лонгплей. Розміщуючи в мережу треки, хлопці не думали випускати альбом. Але чіпкими текстами та грувом що межує з психоделією, привернули увагу поціновувачів інді та музичних критиків  вже з першого треку, на честь якого і було названо альбом.

На питання що ж саме означає це суперечливе слово «Ajahuaska» , фронтмен гурту Діма Зезюлін відповідає доволі філософськи: «Це вигадана історія про неіснуюче плем’я, яке хоче залишатися диким і ніколи не ставати на шлях індустріалізації, щоб не розгубити свого зв’язку з живою природою і внутрішнім тваринним світом. І так сталося що всі наступні треки якимось чином порушують тему свободи або гармонії».

Надихаючись літнім відпочинком та південними країнами хлопці створили теплі треки наповнені екзотичною естетикою. «SLON» «SURFER» «AUSTRALIA»  - чудове доповнення до розслабленого груву «AJAHUASKA».  А захоплення серіалами 90х, наукою та фантастичними фільмами явили світу творчі доробки «DOSLIDNYTSYA», «POLICIA» та «ANTIUTOPIA». Чудовий приклад вдалого поєднання індіанських мотивів, естетики 70х та стильного мінімалістичного звучання можна почути в пісні про свободу “KLAN SOKOLA”.  Також, звичайно, неможливо не виділити «самий нєжний, по настоящому лірічєский» трек під назвою «LIME». Довершенням  лонгплею став вже відомий поціновувачам творчості гурту сингл «ALOE». Розслаблений трек про старість і самотність, є заключним не випадково. Саме зображення алое прикрасило обкладинку альбому, як символ рослини аяхуаска в українському побуті.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency