Рус
Новости
Следующая

Sowa презентує ремікс на трек «Сам на сам»

2021-02-04

Без вагань можна сказати, що «Сам на сам» став справжнім хітом, що активно підхопили у свої ротації топові радіостанції.
Сама артистка зізнається, що вони з командою вирішили зробити ремікс, щоб надати пісні нового звучання та ще більшого поширення.
«Вже з перших секунд прослуховування цього треку хочеться танцювати . Він вийшов справді яскравим та запальним і я прослуховую його декілька разів на день.
Ремікс показує пісню «Сам на сам» з нової сторони для моїх слухачів, адже він ще більше підкреслює його драйвовість. Особливо обожнюю та раджу послухати його на великій гучності в машині , саме тоді ви можете відчути цей крутий біт, який додає особливого настрою. Сподіваюсь прослуховування синглу принесе Вам стільки ж задоволення, як і мені.
Точно знаю, що наша робота буде запалювати ваші вечори та в нього є всі шанси стати Вашим улюбленим реміксом.»- ділиться Sowa.
Над створенням реміксу працювали ді-джеї Dudinski & Mordax Bastards.
«SOWA - Сам на Сам, з перших секунд я зрозумів що робота вийде цікава і яскрава. Я дуже люблю працювати з професіоналами своєї справи. Вокал, ідея і сам зміст тексту надихнув мене на ремікс саме в цій стилістиці. Хочу висловити подяку співачці SOWA за приголомшливий вокал. Окрему подяку хочу висловити музикантам і звукоінженерам які працювали на етапі запису, аранжування та відомості оригінальної версії, ви проробили дивно якісну роботу, що на порядок спростило моє завдання в написанні, а в підсумки і зведення фінальної версії від Mordax Bastards,»-коментує автор реміксу Dudinski.
Нагадаємо, що вже зовсім скоро буде презентовано відеороботу на однойменний сингл, зйомки якої відбувались у Стамбулі.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency