Рус
Новости
Следующая

Співачка SOWA презентує пісню "Лате" для активних та креативних людей

2020-10-16

Після успішного релізу пісні "Не Дилема" і шаленої ротації її на музичних каналах, співачка SOWA готова запрем‘єрити нову композицію «Лате». Яскраві та сміливі слова пісні і танцювальні мотиви - це історія співачки SOWA.

"Я хочу розбавити сірі будні яскравими образами моментами та сучасним стилем. Я не оспівую у своїх піснях чогось складного, все навпаки, я хочу донести своєму слухачу нотку легкості та позитиву з глибоким текстом і посилом".

У свої творчості Sowa дотримується стилю близького американським тінейджерам. Пісня "Лате" саме для таких активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють Лате:

«У моїй творчості завжди присутні певні знаки, вони супроводжують мене у житті та допомагають йти правильним шляхом. Зовсім нещодавно, коли я вже будувала плани на нову пісню, трапилася одна історія. В мене був насичений день і коли я приїхала додому то першою моєю фразою було «хочу лате» і якраз в цей момент мені на пошту приходить декілька запропонованих  від автора варіантів пісень, серед яких була «Лате» і я одразу сприйняла це як знак.

Вперше прослухавши цю пісня я одразу в неї закохалась. Ця пісня мені вже з першого прослуховування навіювала залежність. Вона така легка та спокуслива. Моє бажання здійснилось -«Латте» я отримала! Для мене ця пісня де я відкрито розповідаю про свої почуття. До кого саме? Поки сама не знаю. Але зараз я наповнена такими почуттями! Відчуваю, що зовсім скоро мені буде кому присвячувати такі пісні,» - розповідає співачка SOWA.

Команда співачки SOWA вже готується до роботи над відеокліпом, в якому артистка постане перед глядачем у несподіваному образі.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2020 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency