Рус

LATEXFAUNA

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

LATEXFAUNA

Группа Latexfauna появилась внезапно и сразу привлекла внимание многих украинских меломанов. Нетипичный, как для украинской сцены, дрим-поп со странными, но очень цепкими текстами. Первая же песня AJAHUASKA получила высокие отзывы от ведучих радио “Аристократы” в программе “Утренняя порка”. Следующие треки почти сразу стали попадать в ротации радиостанций, которые следят за новой украинской музыкой.

Дискография

Видео

LATEXFAUNA LATEXFAUNA - SURFER
LATEXFAUNA LATEXFAUNA - Helios
LATEXFAUNA LIME

Новости

9.02.2018

Київський дрім-поп гурт LATEXFAUNA оприлюднив нову пісню під назвою Aloe. Музична композиція розповідає історію про старість і самотність. 
“Ліричним героєм цієї пісні є останній мешканець дому для старих людей, - розповідають Latexfauna. – Це старий дідусь, єдиним співрозмовником якого залишилося вічнозелене алое на підвіконні його кімнати. Він постійно помічає, що з його старістю контрастує усе, оточення: щойно народжене літо, цуценята, юна і запашна м’ята. Але він спокійно приймає свою роль у цьому сценарії. Він відчуває, що живий”. 
Саунд-продюсером треку незмінно виступив Антон Дерев’янко, а видавцем – музичний лейбл MOON Records
Це передостання пісня в майбутньому альбомі Latexfauna, вихід якого гурт відзначить великим концертом у столичному клубі Atlas 16 травня 2017 року.

Сингл вже можливо придбати у всіх цифрових сторах світу:

iTunes - https://goo.gl/hPCSxs 

Google Play - https://goo.gl/cA7HiZ

Deezer - https://goo.gl/tQwjAo

Spotify Web Player - https://goo.gl/Xi7ucg

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digitel Agency