Рус

77CHASOFF

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

77CHASOFF

Гурт «77CHASOFF» утворився наприкінці 2014 року в місті Бориспіль.
Ідея створення колективу виникла у двох бориспільських музикантів – Олександра Боєва та Андрія Логачова.
Олександр на той час був вже достатньо відомим музикантом, який співпрацював з багатьма діячами шоу-бізнесу, серед яких Студія «Квартал 95», продюсери Дмитро Клімашенко та Юрій Фальоса, телеведучий та шоумен Дядя Жора, музикант, радіоведучий Сергій Кузін, та багато відомих співаків, які мають у репертуарі пісні його авторства (Аліна Гросу, Михайло Брунський, Сергій Кузін, співачка Mary, гурти «Бігуді - шоу» та «Fаlling up»). Також, ним були написані тексти до пісень Анни Сєдокової, Алсу, Галліни, Кирила Туриченко, гурту «Горячий шоколад» та багатьох інших.
Андрій – колишній барабанщик відомого бориспільського гурту «Rana ridibunda»,  який протягом 10 років об’їздив всю Україну з концертами. Потім він співпрацював з Максимом Дьоміним – музикантом світового рівня та учнем легендарного Дома Фамуларо (Dom Famularo).
Після довгих музичних поневірянь, завдяки Вадиму Сокологорському (музиканту гурту «R.A.M.A») Олександр познайомився з Андрієм Логачовим. Разом вони створили гурт «Zbig», та вже після першого невеликого виступу колектив припиняє своє існування через різні музичні вподобання.
Бажання робити іншу музику спонукає Олександра з Андрієм на створення ще одного музичного проекту. Так у 2014 році, об’єднавши досвідчених колег по сцені, з’являється новий гурт під назвою «77CHASOFF».
До його складу увійшли: бас-гітаристка Ніка Пустирєва, яка за сумісництвом виконує усі бек-вокальні партії, Роман Пустирєв - мультиінструменталіст, що грає на клавішах, сопілці та навіть на індіанській флейті, та колишній учасник рок-гурту «Крылатые», гітарист Сергій Бровкін.
Андрій Логачов зайняв місце за барабанною установкою, а Олександр Боєв став фронтменом, який відповідає за репертуар гурту, а також пише тексти і музику.
З листопада 2014 року гурт «77CHASOFF» активно починає репетиції, а вже у серпні 2015 приймає участь у концертній програмі бориспільського колективу «SHERIF» з вісьмома новими треками. Слухачам були представлені пісні  «Я приближаюсь», «Дощі», «ЛюбиНо», «Убей меня», «Хватай моё сердце», «Борисполь», «Вернись» та пісня «77 часов».
Після дебютного виступу гурт запрошують на концерт, з нагоди 1000-річчя міста Бориспіль.Почавши активно виступати, новоспечений колектив поступово поповнює свій репертуар.
12 грудня 2015 гурт «77CHASOFF» презентує сольну програму з двох  відділень – «Акустика» та «Електрика». Того дня бориспільський зал був повен протягом усього концерту. 
Не полишаючи виступів, увесь 2016 рік було вирішено присвятити запису дебютного альбому. Станом на вересень, трек-лист був готовий лише наполовину, однак цього вистачило, аби розіслати кілька пісень на радіостанції.
Першою відгукнулася команда «Перец FM», яка восени 2016 поставила в ротацію пісню «Ексклюзив».
Паралельно йшла підготовка до художнього оформлення альбому. Олександр Боєв вирішив підійти до цього концептуально, тому звернувся до художника Олега Яворського. Розробивши цікаву ідею, гурт вирішує втілити її у життя.
Обкладинка першого диску «77CHASOFF»  - це зображення ¼ картини. Задум полягає у тому, що назва цього, а також трьох наступних альбомів, є частиною однієї фрази (слогану), який можна буде прочитати цілком, лише об’єднавши чотири видання разом. Це своєрідне ноу-хау оцінив навіть «рок енциклопедія» нашого часу Сергій Кузін, звернувши увагу на те, що на його пам’яті жоден музичний колектив світу такого ще не робив.
У 2017 році гуртом «77CHASOFF» зацікавилася компанія «GuGa Entertainment Industry», яка на сьогоднішній час займається творчою діяльністю колективу.
Після цього Олександр Боєв разом зі своїм гуртом бере участь у різноманітних музичних фестивалях: «Тбилисоба на Андреевском 2017», «Open Podil 2017», «Фестиваль вуличної музики 2017» та багатьох інших. Про творчу діяльність гурту починають писати перші статті у газетах.
У червні 2017 радіостанція «РокРадио Україна» бере в ротацію пісню «Бла-бла», яка згодом стане однією з найзатребуваніших треків нового альбому.
У листопаді того ж року, на честь триріччя колективу, гурт починає плідну співпрацю з рекординговою компанією «Moon Records» та випускає альбом «Не час», який наразі виходить на багатьох музичних платформах України та світу.
17 листопада 2017 року відбувається офіційна презентація нового альбому у місті Бориспіль.
1 січня 2018 року гурт «77CHASOFF» бере участь у концерті на Софіївській площі перед 50 000 слухачів, які прийшли на головну ялинку країни.
Найближчим часом, окрім гастрольної діяльності, гурт планує активну ротацію пісень на радіо, зйомки дебютного кліпу та запис другого альбому, презентація якого запланована на кінець 2018 року.

Дискография

77CHASOFF
Не час
Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digitel Agency