Рус

Голос душі

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

Голос душі

Гурт Голос Душі – це романтична іронія з легким присмаком джазу та фольку… А якщо коротше, то поп-рок.

Створила гурт у 2015 році Ольга Швед – онука українського художника Миколи Бендрика та донька відомого селекціонера Олександра Бендрика.
За цей час гурт став лауреатом багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, зокрема – фіналістами 30-го ювілейного Всеукраїнського фестивалю «ЧЕРВОНА РУТА» (м. Чернівці, 2019) та Міжнародного фестивалю української культури «UCRANIA FEST» в Іспанії (Барселона, 2019).

Гурт вже відіграв 3 сольні концерти в рідному місті Чернігів, має багато інтерв’ю на місцевих теле- та радіоканалах, не маючи жодного власного студійного альбому. Тобто, "Голос душі" знають лише за виступами вживу, а в їх творчому доробку наразі більше 20-ти авторських пісень.
Музиканти планують записати і презентувати до дня народження гурту перший професійний альбом весною 2021 року.

Голос душі – це саме те, що є в кожному, – відчуття світу через призму музики… Голос душі – від душі і для душі!

Дискография

Голос душі
Коханий (Single)

Видео

Голос душі Коханий | Lyric Video

Новости

9.03.2021

«Нам не однаково, чи будем ми жить в Україні, чи ні…» Нова пісня гурту «Голос душі» присвячена дню народженню Т. Г. Шевченка та воїнам, які захищають нашу країну від російської агресії на Сході.

16.10.2020

«Я маю дивовижну властивість «створювати пари» завдяки своїй творчості. Особливу роль відіграє в цьому пісня, яку ми написали вже давно і зараз готові поділитися нею з усім світом!», – зізнається співачка та автор пісень гурту Голос Душі Ольга Швед. 

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency