Search
-- Catalogue
+ Films
DVD
+ Merch
*Myata*
Стильна та красива (Single)
Return to catalog
*Myata*
Стильна та красива (Single)
moon records
DIGITAL
Про альбом

Прем‘єра нової композиції від красивої та стильної співачки Мяти 

    Вже в листопаді співачка Мята презентує сингл, який надасть натхнення, віри в себе та трохи радості у похмурі дні для найпрекраснішої частини людства - жінок.

  Композиція називаються «Стильна та красива», адже як каже сама співачка місія кожної жінки - це виглядати доглянуто та вишукано.

    Мята вже виконувала пісню «Стильна та Красива» на акустичному концерті наживо у супроводі музикантів у місті Львові. І саме цей трек викликав бурю емоцій та хороші відгуки.

  «Для мене це не просто пісня, це гімн для жінок. Адже кожна жінка протягом життя шукає і змінює стиль і це дає їй можливості бути собою та водночас розвиватися, надихатися та відчувати себе на всі 100%. І врешті-решт жінка має бути щаслива! Я хочу, щоб моя пісня робила жінок сильнішими та давала можливість жінкам не засмучуватися незважаючи ні на що, вірити в себе, адже кожна з нас варта найкращого, кожна з нас «Стильна та Красива». - говорить співачка Мята

   Для релізу пісні «Стильна та красива» співачка Мята зробила фешн фотосесію, з одними з найвідоміших фотографів та стилістів в Україні, звісно ж в образах українських дизайнерів. Фотограф Сергій Васильев (Photographer L'officiel/L'officiel Hommes Ukraine) та Fashion producer Марина Сандугей – Шишкіна створили багато обкладинок відомих міжнародних журналів. Наступною стала Мята. Зараз артистка та її команда ведуть переговори з міжнародними виданнями.

  За 2020 рік Мята  отримала міжнародну нагороду на премії «The Artist Awards» в Бухаресті разом з відомим європейським хіт-мейкером Vanotek.

Discography, видео
subscribe to news
© 2018 - 2024 All rights reserved. Moon Records. Created by SEOTM Digital Agency