News
Следующая

Топ-блогери Пустовіт, Стадник та співачка Андріана розіграли любовний трикутник та випустили хітовий трек "Сумую"

2023-09-01

Українські Топ-блогери Пустовіт та Настя Стадник, а також співачка Андріана розіграли любовний трикутник.

Одразу хочемо вас заспокоїти, насправді Анастасія кохає свого чоловіка Олександра, а у Андріани такі ж самі теплі почуття до її чоловіка та продюсера Володимира. Любовний трикутник артисти влаштували у новому кліпі на пісню «Сумую».

«Інколи в житті трапляється так, що людина закохується у двох одразу. Так це не зовсім нормально і так не має бути, але, на жаль, таке буває. І у відеороботі ми передали цю ситуацію, коли чоловік з двома жінками живе одні і ті ж моменти, проводить час то з однією, то з іншою у тих самих місцях. Живе наче два паралельних життя, бо не може визначитися кого обрати і хто йому дійсно потрібен. Тому, коли він з однією, він сумує за іншою, і навпаки. Але врешті залишається сам, бо, як кажуть, одними сідницями на двох святах не побуваєш», — каже співачка.

Чи було важко зіграти роль такого собі своєрідного ловеласа питаємо у Ігоря: «Та ні не важко, з Андріаною у нас уже треті зйомки, спочатку я зіграв роль головного героя у її кліпі «Все мине», дальше була повноцінна відеоробота на нашу спільну пісню «Не вміє кохати», у нас з Андріаною один на двох продюсер, тому вона мені уже як сестра і грати такі дещо пікантні ролі, це просто робота , не більше того. Така ж сама ситуація і з Настею, тому що ми давно дружимо з нею та Олександром, більше того нас об‘єднюють родинні стосунки, адже я маю честь бути Хрещеним батьком для їхньої молодшої доньки. На знімальному майданчику було багато жартів з цього приводу, ну але глядач має нам повірити, бо ми намагались зняти справжню драму. Сподіваємось, у нас вийшло».

«Після прем’єри попередньої пісні «Не Вміє Кохати» ми отримали стільки позитивних відгуків від людей: «Яка класна пісня! Який гарний дует!», що нас це надихнуло на написання спільних пісень. Попереду ще як мінімум два дуетні треки. Тож ми вже точно можемо говорити про повноцінний творчий тандем», — додає Андріана.

Настільки повноцінний, що виконавці вже планують дуетний альбом, а на кінець осені серію спільних концертів, котрі мають всі шанси перерости у всеукраїнський тур. А поки разом із піснею презентують відеокліп.

Слід додати, що пісню для артистів написали українські музиканти Андрій Парфенов, Дмитро Димов та Нікіта Гончаренко. Сценарій до відеороботи написала Ольга Гриців, а сам кліп відзняв режисер Ярослав Савчак. З цією командою артисти працюють не вперше і наперед забігаючи не в останнє, вони дружать в житті, а їхня співпраця це справжнє творче ком‘юніті.Тому залишається побажати тільки справжніх успіхів артистам та усій їхній дружній команді.

Слухай та завантажуй на всіх цифрових майданчиках: https://bfan.link/andriana-pustovit-sumuyu

 

Discography

subscribe to news
© 2018 - 2024 All rights reserved. Moon Records. Created by SEOTM Digital Agency