News
Следующая

"about: UKRAINE" - Музична Подорож До Серця України

2023-07-21

"about: UKRAINE" - це захоплюючий музичний збірник, що відображає красу, душу та дивовижність України саме через пісні. До збірки увійшли найкращі композиції, які оспівують українську культуру, природу, історію та традиції.

Пісні з "about: UKRAINE" переносять слухачів у неповторний світ української мелодійності та поезії. Чарівна милозвучність нашої рідної мови в poзмаїтті музичних жанрів - від народної музики та етно-фольку до сучасних інтерпретацій українських хітів, всі вони додають атмосфери та настрою.

Збірник "about: UKRAINE" не лише дарує слухачам музичну насолоду, а й допомагає зберегти культурну спадщину та багатогранність, що робить нашу країну особливою та неповторною. Він залишає приємні спогади та бажання повернутися до цих мелодій знову й знову.

Приємна новина для шанувальників аналогового звучання - збірник "about: UKRAINE" скоро буде виданий також на вінілових платівках!

Вініл - це не просто формат зберігання музики, а справжнє мистецтво. Його тепла атмосфера та звукові особливості роблять прослуховування музики особливим і неповторним досвідом.

Випуск "about: UKRAINE" на вінілі відкриє нові можливості для меломанів та колекціонерів, які мріють насолоджуватися улюбленими українськими композиціями у вишуканому та аутентичному форматі.

Оригінальна обкладинка і дизайн вінілової платівки також створять чудовий акцент на полиці в музичній колекції. Тож слідкуйте за новинами Moon Records і нехай "about: UKRAINE" на вінілі стане вашим вірним супутником у магічному світі української музики!

Discography

subscribe to news
© 2018 - 2024 All rights reserved. Moon Records. Created by SEOTM Digital Agency