Пісня «Друже» від Green Grey - це прониклива пісня про нас, про наше сьогодення, про наших друзів, яких з нами більше нема. Про силу й волю наших людей, про наших героїв і про вічну памʼять.
Героям Слава!
І Андрій Diezel Яценко, і Дмитро Murik Муравицький зазначають, що рішення перейти на український контент було повністю усвідомленим. І походить від того, що вони ідентифікують себе в першу чергу як українських артистів, а виконання всіх пісень українською є способом чітко показати, яку сторону вони обрали. Послухати пісню можна на зручній для вас цифровій платформі за посиланням https://bfan.link/green-grey-druzhe
Незабаром гурт вирушає в тур Україною з новою українською програмою “Як ти, друже?”. Мета туру: збір на протез для українського героя, 22-річного чемпіона світу з кікбоксингу, що втратив ногу в бою під Бахмутом, Стаса Зорія. Концерти пройдуть у Львові, Одесі, Білгород-Дністровському, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові.
Це стане першим туром гурту за час повномасштабної війни. Саме на цих концертах фани вперше наживо почують відомі бойовики гурту: “Емігрант”, “Мазафака”, “Той день” і багато інших улюблених пісень українською та прем'єру нової пісні “Друже”.
Допомогти можна вже зараз, де б ви не були. Посилання на банку: https://secure.wayforpay.com/donate/d9ef5176420d1
Квитки на концерти в турі https://bit.ly/GreenGrey_Tour_2023