Рус
Новости
Следующая

Наталія Валевська святкує ювілей презентуючи нову пісню: «Рідна моя сім’я»

2021-06-10

Сьогодні українська співачка Наталія Валевська святкує свій День народження та з нагоди цього презентує пісню, яку пережила на власному досвіді -  «Рідна моя сімя».

«Коли людина проходить певний відрізок свого шляху, рано чи пізно вона розуміє, що найголовніше, не гроші чи здобутки, а саме - рідна сім’я. Не зважаючи на відстань, люди, кровні родичі, родина, повинні тримати зв’язок. Це наше коріння, це те,  що є святим. Сім’я - це дар Божий, на жаль, не усі мають батьків, братів сестер та рідних людей. Пісня про найтепліше, найдорожче серцю, про родину», - коментує співачка 

Наталія зізналась, що пісня по суті є біографічною, адже у ній розповідається історія людини, яка виїхала за кордон за певних життєвих обставин , завжди з вірою у серці думає про Батьківщину та свої близьких людей. Пісню «Рідна моя сімя» співачка написала у співавторстві із Назрієм Гуком, більш відомим під сценічним імям JULIK.

«За певних обставини , які виникли в Україні, деякі люди були змушені виїхати за кордон та шукати кращої долі, хоча діти залишились тут, так трапилось і у мене. У цій пісні, я також побачила свою матусю, яка проживає за кордоном», - доповнює Наталія.

Саме мама , за словами артистки, першою почула пісню та написала особливий меседж, який викликав у Наталії хвилювання та певний щемливий момент. Для співачки мама - це перший слухач та головний суддя.

Окрім прем’єри нової пісні, артистка святкує своє 40-річчя, та запевняє, що

все що вона робить, задля одного - піднімати людям настрій, заряджати щастям та позитивом.

«Для мене творчість - це особливий психоемоційний стан, який, я переживаю через себе. Коли я бачу людей у залі, дивлюсь у  очі та чую оплески - це дарує сенс, щастя та незабутні емоції», - резюмувала співачка

Додамо , що зараз співачка перебуває на відпочинку у Закарпатті , де набирається сили та відновлюється перед гастролями та корпоративами. Своє перебування Наталія активно транслює шанувальникам у соц.мережах, адже так вона тримає зв’язок та є відкритою перед ними. 

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency