Рус

Гурт «ШАБЛЯ»

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

Гурт «ШАБЛЯ»

ГУРТ "ШАБЛЯ" був заснований вокалістом, автором музики та текстів Вовою Гейзером восени 2013 року в Києві.
ШАБЛЯ - це абсолютно нове дійство в українській рок-культурі, позитивні тексти змушують глядача посміхатися так і плакати з перших акордів. Суміш європейського року,
Reggae, Hip-hop, народного фольклору занурює в неперевершену атмосферу народного буття. Дивно і те, що у цієї музики немає вікових категорій її слухають, як підлітки так і дорослі.
До складу гурту увійшли найкращі музиканти країни, котрі раніше працювали в достатньо відомих українських та європейських гуртах.
Пісня «Браття Українці», облетіла ввесь Інтернет і стала знаковою подією для всього українського народу та безумовно улюбленою для воїнів АТО, стройовою для батальйону Ім. Кульчицького Національної Гвардії України.
10 жовтня цього ж року пісня «Браття Українці» була признана офіційним Гімном на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників АТО, а 29-го грудня в Адміністрації Президента України відбулось офіційне вручення документа державного значення про статус Гімну АТО.
Саме цей single, за підрахунками музичних експертів, потрапив у топ-10 найкращих пісень українських та зарубіжних виконавців військово-патріотичної тематики.
ГУРТ «ШАБЛЯ» приймає активну участь у благодійних концертах у підтримку воїнів АТО та в різноманітних подіях, пов’язаних з волонтерськими організаціями в Україні та закордоном.

Дискография

Гурт «ШАБЛЯ»
Браття українці

Видео

Гурт «ШАБЛЯ» Чао, чао
Гурт «ШАБЛЯ» Браття Українці

Новости

1.03.2019

Цього року Україна відзначає 205 річницю з Дня народження Тараса Шевченка.Українські музиканти з цього приводу запустили флешмоб #Шевченку205  Вони поширюватимуть слова Кобзаря, поєднуючи їх зі своєю творчістю для того, щоби наочно показати актуальність його творів та щоби якомога більше людей почуло Митця крізь століття.

16.04.2018

Гурт «Шабля» представляє патріотично-мистецький проект «БРАТТЯ УКРАЇНЦІ», та запрошує відвідати концерти туру.

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency