Рус

Васяян

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

Васяян

Васяян Бапасняк (Vasyayan Bapasnyak) - комада з 5-ти музикантів стилістичного поєднання: поп-соул та поп-рок з мелізмами речетативу танцювально-романтичної ейфорії.
Музичний проект створений у 2015 році в місті Київ.  Засновником є: Ковалів Василь – вокаліст, автор музики та слів. Закінчив  КІМ Р.М. ім. Глієра по спеціальності «Естрадний спів» у Заслуженого діяча мистецтв України - Русової Тетяни Миколаївни.
Дебютною піснею «Америцький край» Васяян Бапасняк (VB) потрапляє до ефірів радіостанцій. Наступні пісні «Різдво Солдата»,  «Вільне небо», «Мила», «Скажи мені», «Планета любов» зіграли в прямому ефірі Громадське, Львівська хвиля, Яскраве радіо та потрапили в топ-15.
Концертну діяльність та виступи на фестивалях Music Weekend Fest, День Славське  Васяян Бапасняк (VB) розпочинає з прем’єрою пісні «Але й молоді» на яку знятий перший кліп. Співпраця з Yamaha (In Jazz)  та участь в музичній премії Apps Music після чого про Васяян Бапасняк написали в Carabas live, Bemol, Styler, що дало змогу зіграти сольний концерт.
У 2017 році Васяян Бапасняк укладає договір з компанією MOON Records.
Наразі команда працює над новими піснями «Хто тобі я» та «Море на двох»

 

Состав группы:

Васяян Бапасняк - вокал.
Володимир Масловський - ударні.
Євген Тригуб - клавішні.
Олександр Савін - бас-гітара.
Євген Великий - гітара.

Видео

Васяян Але й молоді
Васяян Хто тобі я
Васяян Море на двох
Васяян Мій друг
Васяян Минає все ( Lyric Video)
Васяян Злива
Васяян Далі
Васяян ВАСЯЯН - За містом

Новости

31.07.2020

Гурт ВАСЯЯН порадовував шанувальників новим треком «Злива». Композиція народилася швидко та невимушено, адже природа внесла свої корективи в плани колективу.

20.03.2020

Нещодавно світ сколихнув популярний бестселер "50 відтінків сірого". Здавалося, вже всі почали забувати про фільм та твір, але гурт "Васяян", своїм новим синглом "I want to you", підійшов в притул до тієї ж проблематики.

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2021 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency