Рус
Поиск
-- Каталог
+ Фильмы
+ Мерчендайзинг
Андрій Стукало
Люба (Single)
Вернутся в каталог
Андрій Стукало
Люба (Single)
moon records
Стиль: pop
DIGITAL
Про альбом

Музика, автором і виконавцем якої є Андрій Стукало, вже полюбилася слухачам багатьох радіостанцій та глядачам музичних телеканалів України і, також, отримала схвальні відгуки від користувачів глобальної мережі.
Нещодавно Андрій записав пісню «Океан», яка стала дванадцятою і завершальною в дебютному альбомі, що отримав назву «Люба».
Пісні альбому багато в чому відрізняються одна від одної, як тематикою текстів, так і музичним матеріалом. Головною причиною такого різноманіття є те, що вони написані протягом тривалого відрізку часу. В цих піснях зібрані переживання багатьох років: тут і про кохання, і, як то кажуть, про життя.
Свою назву альбом отримав від однойменного треку під номером дев’ять «Люба». Надто відрізняється вже ця пісня з поміж інших (на думку автора).
В піснях альбому ви знайдете звуки різноманітних гітар, синтезаторів, барабанів; таких чудових інструментів, як кнопочний акордеон і, навіть, грузинський пандурі. Всі вони слугують єдиній королеві - МЕЛОДІЇ! Тож, коли говорити про стиль, в якому виконаний альбом «Люба», можна сказати, що то є мелодійний поп-рок з різноманітними елементами.

Дискография, видео

Дискография Андрій Стукало

подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency