Рус
Поиск
-- Каталог
+ Фильмы
+ Мерчендайзинг
*ДІЛЯ*
PIANO, Pt. 1 (Музика до невідзнятого кіно)
Вернутся в каталог
*ДІЛЯ*
PIANO, Pt. 1 (Музика до невідзнятого кіно)
moon records
Стиль: pop
DIGITAL
Про альбом

Якщо людина творча, то вона обдарована в усьому. Їй влучно вдається писати вірші, надихатися оточуючим світом та створювати музику, оволодівати грою на різних інструментах.

Компанія MOON Records представляє новий альбом виконавця ДІЛЯ, що отримав назву PIANO. Це дещо неочікувана робота від артиста, бо реліз створений повністю інструментальним, основною є фортепіанна гра. Музика, дуже загадкова та чарівна річ. Своєю глибиною, вона може розповісти набагато більше і в ній зайві слова.
Як і більшість творчих людей, Едуард Приступа (ДІЛЯ), пише багато музики та пісень. Деякі отримують життя входячи до складу нових релізів, деякі залишаються на потім та виконуються у колі друзів. Але кожна музика прагне бути почутою. Багато разів артисту задавали питання його близькі, чому б йому не створити якийсь особливий альбом та включити невидані раніше твори. Останнім поштовхом до втілення цієї ідеї у життя, стали слова учнів Едуарда у музичній школі, де після того, як вчитель зіграв невеликий етюд, дівчинка Софія запитала у нього, що це за гарна мелодія. На що Едуард відповів, що то його власний авторській твір. Тоді Софійка поцікавилася, чому у вчителя не має збірки з такими композиціями, бо вона б залюбки разом із своєю сім’єю слухала таку чарівну гру.
Саме тому PIANO вийшла такою різнобарвною та теплою. Її дійсно приємно прослуховувати у колі сім’ї та близьких друзів. Це гармонійна, терапевтична музика із заспокійливим ефектом.
Хочеться зауважити, що PIANO, це не просто альбом. Створивши його, ДІЛЯ вирішив зробити цілу серію збірок, яка отримали назву «Музика до невідзнятого кіно» і саме PIANO стало першою його частиною. Наступні роботи артиста будуть не менш яскравими і не тільки інструментальними.

Дискография, видео
подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency