Рус
Поиск
-- Каталог
+ Фильмы
+ Мерчендайзинг
VНОЧІ
Post Scriptum
Вернутся в каталог
VНОЧІ
Post Scriptum
moon records
Стиль: pop
DIGITAL
Про альбом

Треклист


1.Серце
2.Фінал
3.Отрута

VНОЧІ – це новий музичний проект з Дніпра. Україномовні пісні у стилі dream-pop викликають почуття солодкої ностальгії та осінньої меланхолії. Ніжний вокал, сучасні електроні мотиви та глибокі хвилюючі барабани гармонійно поєднуються у піснях молодої групи.
Творчість VНОЧІ – це дуже відверта розмова зі слухачем. Це неначе щоденник, який розкриває свої списані аркуші та розповідає історії.
Три пісні, що увійшли до дебютного міні-альбому «P.S.», поєднані між собою спільною темою хворобливого кохання та заплутаних відносин. Вони відображають почуття, добре відомі багатьом: це біль втрати, відчуття безсилля і смутку, невпевненість і неможливість щось змінити.
Пісня «Серце» розповідає про розгубленість, яку відчуваєш від втрати дорогої людини, коли вона йде повільно, але незворотньо. Коли ти знаєш, що ваш час вимірюється місяцями, може тижнями, і нічого не можна вдіяти.
Пісня «Фінал» - це історія кохання, що дійшло свого кінця. З цим не просто змиритися і відпустити, спогади про минулі часи можуть викликати біль. У такій ситуації дуже важко зрозуміти, що це: кохання чи просто звичка.
Пісня «Отрута» - це продовження історії, що почалася у «Фіналі». Кохання, що викликає залежність і отруює проти волі. Воно болить, не дає вільно дихати і не має жодного шансу на майбутнє.

 

Дискография, видео

Дискография VНОЧІ

подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency