Рус
Новости
Следующая

Благодійна акція від Даші Суворової "Нагодуємо голодного разом"

2018-10-25

Сьогодні, 25 жовтня, в парку Шевченка відбулась благодійдна акція від Даші Суворової спільно з Оленою Ющенко та благодійним фондом «Мамине серце» .
«Нагодуємо голодного разом» - акція, що покликана нагодувати безпритульних та малозабезпечених людей, привнести в їхнє життя хоча б трішки теплоти і позитивних емоцій.
В рамках заходу було підготовлено і роздано сотні порцій гарячої їжі, теплих напоїв та цукерок, а всім потребуючим видані теплі речі. Також Даша Суворова виконала декілька своїх найвідоміших пісень.
Співачка зізналася, що кілька років тому їй саме так довелося коротати час у парку ім. Т.Шевченка, без грошей і їжі.
«Кожен день, виходячи з дому чи проїжджаючи повз, ми зустрічаємо цих людей. Вони не мають можливості нормально харчуватися. На жаль, доводиться бачити випадки, коли прямо зі смітника дістають їжу. Якщо подивитися на проблему зсередини, то категорій людей, які потребують харчування, дуже багато: це й люди похилого віку, інваліди, безхатченки, серед яких не тільки п'яниці та хулігани, а просто люди, тип мислення яких відрізняється від нашого. Дуже важливо робити для них добро, щоб світ навколо нас ставав краще»- зазначила Суворова.

Гостями заходу виступили:
Селіверстова Вікторія Іванівна - преставник від “БУДИНОК СОЦІАЛЬНОГО ПІКЛУВАННЯ”, та Андрій Коляда - заступник директора, віце-чемпіон першого чемпіонату України по гумору “Ліга Сміху 2015”, учасник команди Zainka, актор серіалу “Пацики”.

Партнерами заходу стали:
Торгівельно-виробнича мережа “Молоко від фермера”, готельно-ресторанний комплекс “Вишеград”, «Tayger Pizza Bar», ресторан «О’Панас», Fun Up - мега-драйвова активність від команди X-Park.

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency