Рус
Новости
Следующая

Гурт АСТАРТА – презентує смачний трек під назвою «Голубці»

2018-09-07

Український фолк-гурт АСТАРТА вже гарно знаний далеко за межами нашої ненькі України. Створюючи чарівну фолкову музику та додаючи у тексти трішечки гумору, дівчатам вдається втілити у піснях невеличкі цікаві та життеві історіі. 

Основою пісні є правдива історія життя. Композиція була написана 7 років тому, коли вокаліста гурту Інна збиралася  одружитися із чоловіком.  Розмови про весілля завжди закінчувалися різними відмовками, саме за вдякі цьому й народився приспів пісні «Голубці».

«Голубці» - це  історія про чоловіків, які морочать голови, дівчатам, багато обіцяють, а одружуватися або не хочуть або бояться. Та про дівчат, які в цей час мріють про весілля, про ідельного гарного сильного чоловіка, щоб він і горілки не пив, тютюну не палив, гроші заробляв з чужими жінками не гуляв, шубку купив і завжди тільки одну її любив. Композиція  надихає та підіймає настрій. Теплі голоси чарівних вокалістом гурту роблять пісню гармонійною, а народні мотиви додають ій довершеності.

В арсеналі етно- гурту такі альбоми, як: «Перший національний» та ASTARTA/EDWIN – записаний у співавторстві з відомим прог-рок бас-гітаристом з гурту Porcupine Tree – Коліним Едвіном.  Наразі триває робота над новим матеріалом АСТАРТА, що обіцяє бути ще яскравішим та неодмінно завоює любов слухача!

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency