Рус
Новости
Следующая

Невгамовна Монро та DONTSOV об'єдналися у дует TOBIZDA і випустили дебютний сингл «Я Хочу ТрамПамПа»

2021-07-16

“Я Хочу ТрамПамПа” - комічна відеоробота та пісня від новоспеченого дуету TOBIZDA, у склад якого входить популярна телеведуча та блогерка Невгамовна Монро та медіа-продюсер та автор пісень DONTSOV.

За словами виконавців, їхня творчість - це потік позитиву, веселощів та гарного настрою.

“Пісня, кліп, наша творчість - це чистої води цілодобовий екстаз. Ми мали настрій, бажання і можливість розважитися і зробити внесок в сучасну українську популярну музику. Дует TOBIZDA не претендує на стадіони, нам достатньо, щоб ви посміхнулися і замовили ще просеко на своїй вечірці”, - відверто розповіла учасниця дуету Невгамовна Монро.

Кліп на пісню “Я Хочу ТрамПамПа” буде знайомий усім за впізнаваністю теми. Відеоробота має комічну сюжетну лінію, пов'язану з Національним відбором України на Євробачення. За сюжетом, дует TOBIZDA бере участь у Нацвідборі, проте Монро запізнюється на виступ і DONTSOV виходить на сцену сам, щоб виконати конкурсну пісню. Проте розв'язка цієї історії несподівано змінюється. 

“Для мене “Я Хочу ТрамПамПа” - це пісня-настрій. Вона вибухово весела, проте з серйозною драматичною лінією. Герой, якого я граю, прив'язується до своєї музи (у якості музи виступає Монро, - ред.) та стає залежним від її уваги. Своїм відео ми хотіли “простібати” деякі стереотипи шоу-бізнесу. Але водночас кліп несе й завдання підтримати нових артистів та тих, кого часто критикують у соціальних мережах. Не треба бути занадто серйозними у творчості. Іноді самоіронія - це прекрасно!”, - зазначив DONTSOV. 

Дискография

подписаться на новости
© 2018 - 2022 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency