STEBELSKA

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

STEBELSKA

Оксана Стебельська (STEBELSKA)

Співачка з особливим глибоким, чуттєвим тембром голосу, скрипалька, ведуча, автор і виконавець власних творів, організатор багатьох мистецьких заходів і міжнародних подій, гастролів, фестивалів,  art-manager,  керівник і солістка музичного проекту "Українські Барви", який заснувала  у 1991 році, та Barvy Project band. Громадський діяч, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Мистецькі Ініціативи".
Увійшла у ТОП-100 Жінок України 2018 р. за версією видання “Ukrainian people”.
В репертуарі від класики, фольку, ethno fusion до джазу, блюзу, соулу й авторських творів.
Виступала на найпрестижніших сценах України та світу, побувала з концертами у багатьох країнах світу: США, Канада, Греція, Франція, Німеччина, Польща, Італія, Швейцарія, Князівство Ліхтенштейн, Словенія, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Угорщина та інші.
Постійно виступає та організовує  концерти дуже різні за змістом, але глибокі за атмосферою і музичним наповненням - це і концерти класичної музики, і концерти авторських пісень, і концерти українського фольклору,  і програми «Від блюзу до джазу», щорічні концерти «Щасливого Різдва» й етно-концерти «В ніч на Купала» та багато інших. Виступає на різноманітних знакових подіях: фестивалях, урочистостях, святах, офіційних подіях та ін.
Співпрацює з багатьма відомими в Україні та світі музикантами.

STEBELSKA Україна єдина
STEBELSKA Правда понад усе

8.12.2022

Пісня «Сон» -  це лірична музично-поетична композиція, в якій поєднались слова Іванки Захаревич та музика співачки  STEBELSKA - Заслуженої артистки України  Оксани Стебельської.

12.10.2022
STEBELSKA - «Впевненим будь завжди»
 
«Впевненим будь завжди» - слова і музика  Оксани Стебельської - сценічне ім’я  STEBELSKA - співачки, скрипальки, авторки, Заслуженої артистки України.
 
Прем’єра до Дня Захисників і Захисниць України,  Дня Козацтва і Покрови з гордістю за нашу незламну українську націю, з вірою в ЗСУ та  впевненістю й вірою у перемогу!
Присвячується усім, хто захищає й відстоює гідність і свободу на війні та в тилу.
Впевненим будь завжди,  що все у нас вийде!
 
Тримаймося разом! Будьмо сильними! Слава Україні!
 
Запис - студія «Комора»
Запис вокалу -  TONSTUDIO THEN (Німеччина)
Зведення - Ігор Завада
 
Слухай вже на всіх музичних платформах.
Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2023