GONCHAROVA PROJECT

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

GONCHAROVA PROJECT

Дискографія

GONCHAROVA PROJECT
Руки - Single

24.05.2023

Музична тема до пісні «Нетелефонна розмова» виникла навесні 1992 р. Під час прочитання вірша «Нуль-абонент» дніпровського поета Віктора Коржа із його збірки поезій «Осіннє чекання весни» (1987 р.). Мелодія стала з’являтися з першого погляду на поетичний рядок.

Невимушено та безпосередньо, вона спокійно супроводжувала весь текст від початку до кінця, звучала проникливо, сягаючи глибин серця і душі. Це було тим одкровенням, яке розкривається в особливі моменти усамітнення з поетичним текстом і своїм особистим духовним простором, коли не існує ніяких обмежень для творчості й натхнення.


12.05.2023

Альбом «Нетелефонна  розмова» - то є справжня перлина української співаної  поезії. 

Міський романс  чи  українська  співана  поезія – це жанр,   в якому  сплетіння  слів  та  мелодії  важливе   водночас, а аранжування  є   тонким  мереживом    ручної  праці. 

Над   альбомом працювали  такі музиканти: акустика - Олексій Морозов (Океан Ельзи, Христина Соловій),   піаністи Станислав Чумаков та Олексій Саранчин (Океан Ельзи, ТНМК), та  контрабасисти Костянтин Іоненко та  Ярослав Товарянський.

Запис був зроблено влітку  2016  році,  як післясмак  перемоги  гурту Goncharova Project  на Леополіс Джаз Фест Стрит  з  програмою «Нетелефонна  розмова». 

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2023