*SOFO*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*SOFO*

SOFO (Надія Майстренко) - Динамічна, нестримна, амбітна співачка з потужним чуттєвим голосом і чарівною харизмою.

Автор, композитор з яскравою мелодійністю, тонким гумором та зухвалим текстовим змістом. 2011-2016 Солістка гурту «Гарячий Шоколад». 

Премія "Золотий Грамофон" у складі колективу. 

З 2014 року - топова телеведуча країни.

Екс-ведуча рейтингового музичного хіт-параду The Official UA Top 40.

На телеканалі Music Box UA.

Щира, гаряча, нестримна артистка,з потужним голосом, вокально-хореографічним шоу та незабутньою зовнішністю.

 

 

*SOFO* Ты не #1 | Mood video
*SOFO* Моя весна
*SOFO* Янголи
*SOFO* Ти не #1
*SOFO* Не віддам
*SOFO* Нас буде троє

9.06.2023

Як завжди, всі пісні співачки SOFO про жінок і для жінок. Власниця найчуттєвішого жіночого вокалу SOFO випустила трек, присвячений жінкам та найкращому та найважливішому періоду в житті кожної жінки - періоду вагітності. У пісні постає образ жінки, що чекає свого коханого, залишається вірною йому та всім серцем любить його та їх майбутню дитину. Як завжди незабутній вокал SOFO надає пісні більшої мелодійності та ніжності у звучанні. Навіть через музику передаються ті емоції та почуття, які відчуває жінка у такій ситуації. Цей трек співачка присвячує Дню захисту дітей та всім жінкам, що чекають дитину та зараз не разом із своїм коханим.

Слухайте SOFO «Нас буде троє» на улюбленому музичному майданчику!

 

14.02.2023

Пісня «Only One» створена у притаманному співачці SOFO стилі - поєднанні бездоганного вокалу із жіночною подачею. Присвячується всім закоханим у День Святого Валентина.

Ця пісня має міцний характер на повністю відображає саму співачку - сильну та незалежну, але в той же час ніжну та сексуальну жінку. Авторкою музики та слів вже звичайно стала сама співачка. Нагадаємо, що кліп на україномовний трек «Не віддам» був відзнятий на півдні Франції у Каннах та вже доступний для перегляду на офіційному YouTube каналі співачки.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2024