Obidi Nnedu

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

Obidi Nnedu

Обіді Ннеду – співак, музикант, автор пісень.
Народився в Нігерії, був різнобічно обдарованою дитиною, виріс в сім’ї, де дуже полюбляли музику.
Але свій музичний шлях почав лише в 2010 році, коли приїхав на навчання до медичного університету в Україну.
Саме тут він народився як автор пісень, Україна надихнула його на творчість!


Спочатку він спробував співати у театральному гуртку. Потім любов до музики привела до вивчення музичних інструментів. Гітара та фортепіано полонили серце Обіді Ннеду. Незабаром він стає солістом музичної групи "Vecks", яку створив разом з друзями під час навчання в університеті. Це стало поворотним моментом у його житті та музичній кар’єрі. Група виконувала кавер-версії відомих пісень, а також декілька авторських пісень, створених Обіді. З часом після розпаду групи він вирішив продовжувати сольну кар’єру – виконувати відомі та авторські пісні.


Його музичний стиль: кантрі, кантрі-блюз, кантрі-рок, сучасний фолк, акустичний блюз.
На творчість автора вплинули такі виконавці: Трейси Чепмен, Шейд, Боб Марлі, Дон Уільямс, Крис Рі, Р. Келли, Кенні Джи, Хуліо Іглесіас, Кенні Роджерс та багато інших.


Навесні 2020 року Обіді Неду випустив свій авторський альбом із 10 треків та продовжує свою творчість, ділиться любов’ю та пристрастю до музики.


Обіді Ннеду має великий досвід виступів та участі у фестивалях та конкурсах. У студентські роки виступав від медичного університету на музичних конкурсах. Вже тоді викладачі помітили у нього таланти до музики та підтримували його захоплення.
В 2012 та 2013 роках Ннеду Чарлес отримав дипломи від ректора університету з відзнакою «Краща творча молодь» («The best creative yourth»)!


Він також отримав звання «Most social 6 Course» як найбільш соціально- активний студент 6-го курсу. від Negerian medical student association. ( 2013-2014 рр)


У 2014 році він ще отримав диплом від Асоціації африканської єдності за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у суспільно-культурному житті університету.


Пізніше, після завершення університету, продовжив творчу діяльність. Він виступав на різних музичних майданчиках у місті Харків - клуби, арт-кафе, фестивалі. У 2021 став переможцем у Music Concurs Fest! (Харків, Україна)
В листопаді 2022 року отримав звання лауреат 1-го степеня за авторську пісню «I'll Never Forget» на міжнародному конкурсі «Super Star»

У грудні 2022 року став лауреатом 1-ої премії на міжнародному фестивалі –конкурсі «Show your talent» із піснею «Heal the world»!
Його пісні звучать на радіо в Нігерії, Україні та інших країнах: Франція - Radio Kaos Caribou, США – KBACKradio, Канада – Kracradio, Намібія - Longbeach Radio. Також міжнародна станція Glacer FM (United States, Washington) зацікавились піснями Обіді Ннеду.
З січня 2023 року Обіді Ннеду почав співпрацю з відомим українським лейблом - Moon Records.
Зараз він продовжує жити в Україні (м. Харків) та створювати пісні. Бере участь у різних музичних заходах та підтримує Україну, яка стала для нього другою домівкою!

Дискографія

Obidi Nnedu
Obidi Nnedu

2.02.2023

Обіді Ннеду – співак, музикант, автор пісень. Народився в Нігерії, був різнобічно обдарованою дитиною, виріс в сім’ї, де дуже полюбляли музику. Але свій музичний шлях почав лише в 2010 році, коли приїхав на навчання до медичного університету в Україну.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2023