*НАТАЛКА КАРПА*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*НАТАЛКА КАРПА*

Наталка Карпа — українська співачка, ведуча та заслужена артистка України
Співзасновниця продюсерського центру Karparation.

Народилася у місті Добромиль, Львівської області.[4] Її бабця займалася співом, батько — професійний музикант. Коли Наталі було п'ять років, батьки придбали їй піаніно. Навчалась у музичній школі № 3.

Починає співати у народному хорі «Писанка», а через певний час стала солісткою зразкового вокально-інструментального ансамблю «Галицька перлина», під керівництвом діяча культури Лесі Салістри.

Закінчила школу з золотою медаллю. Має дві вищі освіти. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (з червоним дипломом, відпрацювала півроку за фахом), Національний університет «Львівська Політехніка» (англійська філологія). Навчаючись у виші, Наталка стає вокалісткою медичного джазового колективу «Медікус», виступає на музичних фестивалях та конкурсах, здобуває три стипендії за активну участь у житті свого університету.

Музична кар'єра
Наталка була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: «Слов'янський базарчик», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Надія», «Мелодія», «Пісенні джерела Прикарпаття», «Тарас Бульба», «Шлягер року», «Наша пісня» тощо.

Пісні Наталки Карпи популярні і ротуються також на польських радіостанціях. Найпопулярніша пісня — «Калина» (калина — не верба).

У 2010 році відзняла відео «Від мене до тебе», яке присвятила пам'яті жертв Скнилівської трагедії на авіашоу у Львові (режисер О. Войцович, Н. Карпа, пісня «Від мене до тебе»: слова — Оля Войцович, музика — Наталка Карпа).

У 2013 році розпочала світовий ЕТНО-ТУР з новою концертною програмою «З України з любов'ю» країнами з найбільшою українською діаспорою. Першими країнами, в яких побувала Наталка Карпа, стали Бразилія та Парагвай.

Телебачення
Ведуча програм
«Екстремальний Вікенд» на каналі «НТА» (2006-2007)
«Відкрий себе» в ефірі ТРК «Люкс» (2007)
«Модний елемент» в ефірі ТРК «Люкс»
«Невідоме від відомих» на каналі «Ера»

Продюсер
У 2005 році Карпа разом зі своїм продюсером Ярославом Степаником створила продюсерський центр «НіКа», який у березні 2010 було офіційно перейменовано у «Karparation». Зараз продюсерський центр займається продюсуванням таких проєктів, як: гурту «Glamour», гурту «Шоколадка» та співачка Мія.

Дискографія

*НАТАЛКА КАРПА* Чуєш, не йди

19.11.2021

Наталка Карпа презентує нову роботу, пісню під назвою #чуєшнейди, звучання якої вона довірила саунд продюсеру Вадиму Лисиці (Fox Studio).

1.03.2021
Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022