*НАТАЛКА КАРПА*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*НАТАЛКА КАРПА*

Наталка Карпа — українська співачка, ведуча та заслужена артистка України
Співзасновниця продюсерського центру Karparation.

Народилася у місті Добромиль, Львівської області.[4] Її бабця займалася співом, батько — професійний музикант. Коли Наталі було п'ять років, батьки придбали їй піаніно. Навчалась у музичній школі № 3.

Починає співати у народному хорі «Писанка», а через певний час стала солісткою зразкового вокально-інструментального ансамблю «Галицька перлина», під керівництвом діяча культури Лесі Салістри.

Закінчила школу з золотою медаллю. Має дві вищі освіти. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (з червоним дипломом, відпрацювала півроку за фахом), Національний університет «Львівська Політехніка» (англійська філологія). Навчаючись у виші, Наталка стає вокалісткою медичного джазового колективу «Медікус», виступає на музичних фестивалях та конкурсах, здобуває три стипендії за активну участь у житті свого університету.

Музична кар'єра
Наталка була учасницею багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів, таких як: «Слов'янський базарчик», «Молода Галичина», «На хвилях Світязя», «Надія», «Мелодія», «Пісенні джерела Прикарпаття», «Тарас Бульба», «Шлягер року», «Наша пісня» тощо.

Пісні Наталки Карпи популярні і ротуються також на польських радіостанціях. Найпопулярніша пісня — «Калина» (калина — не верба).

У 2010 році відзняла відео «Від мене до тебе», яке присвятила пам'яті жертв Скнилівської трагедії на авіашоу у Львові (режисер О. Войцович, Н. Карпа, пісня «Від мене до тебе»: слова — Оля Войцович, музика — Наталка Карпа).

У 2013 році розпочала світовий ЕТНО-ТУР з новою концертною програмою «З України з любов'ю» країнами з найбільшою українською діаспорою. Першими країнами, в яких побувала Наталка Карпа, стали Бразилія та Парагвай.

Телебачення
Ведуча програм
«Екстремальний Вікенд» на каналі «НТА» (2006-2007)
«Відкрий себе» в ефірі ТРК «Люкс» (2007)
«Модний елемент» в ефірі ТРК «Люкс»
«Невідоме від відомих» на каналі «Ера»

Продюсер
У 2005 році Карпа разом зі своїм продюсером Ярославом Степаником створила продюсерський центр «НіКа», який у березні 2010 було офіційно перейменовано у «Karparation». Зараз продюсерський центр займається продюсуванням таких проєктів, як: гурту «Glamour», гурту «Шоколадка» та співачка Мія.

Дискографія

*НАТАЛКА КАРПА* Чуєш, не йди
*НАТАЛКА КАРПА* Колискова війни

17.04.2023

Українська співачка Наталка Карпа презентує нову відеороботу на пісню, #колисковавійни. Нагадаємо що реліз цієї пісні відбувся наприкінці 2022 року, і написана вона була в тандемі з незмінною співавторкою Олесею Криворучко (автор слів).

«Зізнаюсь, коли релізили пісню була ідея відзняти відеороботу ще у листопаді/грудні… але не було ресурсу, постійні емоційні гойдалки, а потім і відсутність часу, бо тривали благодійні виступи і в Україні, і для української діаспори за кордоном»,- розповідає співачка.
«У соціальних мережах було багато гарних та теплих відгуків щодо цієї роботи, і мені хотілось, щоб якомога більша аудиторія почула її. Тому, коли мене запросили стати однією з учасниць жюрі першого благодійного конкурсу краси «Miss Beauty of Ukraine» ( засновник Святослав Лозинський) і я побачила відео учасниць у етно-стилістиці, зрозуміла, що це дуже добра ідея для відео на пісню #колисковавійни, бо кожна дівчинка, жінка і є тією берегинею нашого роду, дому, затишку та країни!»

8.12.2022

Українська співачка Наталка Карпа презентує нову пісню, яку вона написала в тандемі зі своїм постійним співавтором та подругою Олесею Криворучко.

Любов до колискових артистка демонструвала ще два роки тому, коли презентувала міні-альбом колискових, написаний для власної донечки та для дітлахів майбутнього покоління.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2024