SKINHATE

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

SKINHATE

«Skinhate» — український хардкор і ню метал гурт з міста Покров, створений у 1999 році. Мова виконання — українська.

Утворення і початок діяльності

Все почалося з утворення в серпні 1994 року гурту Некропедофил, який дав один виступ у Нікополі і мав наступний склад: Андрій «Юрик» Дядюра на вокалі й гітарі, Олександр «Степан» Степаненко на бас-гітарі і Олександр «КухХхтя» Кухтін на ударних. У жовтні того ж року гурт змінив назву на Godless, коли на вокалі з'явився Олександр «Єфим» Єфименко, і знов виступив у Нікополі. Потім із 1995 по 1997 рік хлопці створюють гурт Virgin Cunt, що концертує в Покрові та навколишніх містах, але замість Андрія Дядюри гітару до рук бере Віталій «Кузьма» Кузнецов.
У 1998 році Олександр Єфименко полишає гурт у зв'язку з переїздом до Дніпра, але повертається Андрій Дядюра як гітарист і на вокал приходить Євген «Ж. К.» Лашко, на бас-гітарі став грати Віталій Кузнецов. У такому складі гурт бере назву Hate і виступає, зокрема, в 1999 році на центральній площі Покрова на святковому концерті, присвяченому Дню Незалежності України. У тому ж році гурт запрошено на концерт до Києва, де з'ясувалося, що вже існує гурт з такою ж назвою, тому було прийнято рішення назватися Skinhate. Автор логотипу гурту — Євген «Ж. К.» Лашко.

Війна в головах (2001—2002)


У 2000 році Віталій Кузнецов сів до в'язниці, тому на його місце прийшов Антон «Калина» Єлісін. У цьому ж році відбулася перша страшна трагедія в гурті — було вбито гітариста і одного з засновників колективу Дядюру Андрія.
Альбом «Війна в головах» було видано в 2001 році компанією «Moon Records». Стилем виконання є хардкор із жорстким реп-вокалом, у текстах присутня ненормативна лексика. «Фішкою» диска є семпли з різних американських фільмів із російським озвученням, що є епіграфами до пісень. Альбом присвячено пам'яті вбитого Дядюри Андрія. Після виходу «Війни в головах» хлопці вирушили в тур великими містами України.
У 2002 році Віталій Кузнецов повернувся з в'язниці до гурту і виступив із ним, зокрема, у Гомелі.

Квиток до раю (2002—2006)

У 2002 році на лейблі «Moon Records» було випущено альбом «Квиток до раю», тексти якого розповідають про ще більшу ненависть до людських пороків (наприклад, пісні «Квитокдораю», «Так!» і «Самоліквідатор») та прагнення людини розібратись у собі та в своєму ставленні до світу (пісні «Тримісяці» та «Нескінченна»).
У 2003 році Євген Лашко переїжджає жити до Києва, тому має можливість бачитися з гуртом лише на концертах у великих містах. Тоді ж він без дозволу інших учасників гурту вирішив зміксувати пісні з попередніх альбомів, і так було видано поки що єдиний альбом міксів «Hatemix».
2004 рік відзначився виступом на Майдані Незалежності в Києві і відходом з гурту Віталія Кузнецова у зв'язку з його переїздом до української столиці. На місце Віталія прийшов Сергій «Банан» Маришев із гурту Банановий Гай.

Навкруги (2006—2010)

Третій альбом гурту «Навкруги» записувався протягом 2005 року і був виданий у 2006 році на лейблі «Moon Records». У порівнянні з попередніми альбомами «Навкруги» звучить іще важче; тексти стали жорсткішими (пісні «Навкруги», «Понеділок»), але знайшлося місце і для «лірики» (пісня «Мєдляк»).
У 2006 році через розбіжності з іншими учасниками Skinhate'у його тимчасово полишив вокаліст Євген Лашко, на чиє місце прийшов Дмитро «Куст» Кустіков, що до цього грав у гуртах ГроХіт і Банановий Гай.
У 2008 році з гурту пішов басист Сергій Маришев, тому сесійним бас-гітаристом було взято Олексу Фісюка, що є гітаристом дніпровського гурту Disentrail. Тоді ж до гурту повернувся Євген Лашко, але в 2009 році після київського концерту він пішов вдруге.

Інтернет-сингли (2010—дотепер)

У квітні 2010 року Skinhate випустив новий сингл «ZDATEN» із Дмитром Кустіковим на вокалі, що було записано в домашніх умовах. Тоді ж замість Олекси Фісюка до гурту знову повертається Віталій Кузнецов.
3 січня 2011 року до Інтернету було викладено довгоочікуваний новий сингл «Bull-DoZeR», а 15 березня — іще один сингл «Грань» і перший відеокліп на нього. Цей сингл присвячено пам'яті Олександра «Єфима» Єфименка, що пішов із життя 22 червня 2010 року і був вокалістом гуртів-попередників Skinhate: Godless i Virgin Cunt та просто добрим другом хлопців.

Дискографія

SKINHATE Skinhate - 32
SKINHATE Prirva | Mood Video
Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022