SKINHATE

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

SKINHATE

«Skinhate» — український хардкор і ню метал гурт з міста Покров, створений у 1999 році. Мова виконання — українська.

Утворення і початок діяльності

Все почалося з утворення в серпні 1994 року гурту Некропедофил, який дав один виступ у Нікополі і мав наступний склад: Андрій «Юрик» Дядюра на вокалі й гітарі, Олександр «Степан» Степаненко на бас-гітарі і Олександр «КухХхтя» Кухтін на ударних. У жовтні того ж року гурт змінив назву на Godless, коли на вокалі з'явився Олександр «Єфим» Єфименко, і знов виступив у Нікополі. Потім із 1995 по 1997 рік хлопці створюють гурт Virgin Cunt, що концертує в Покрові та навколишніх містах, але замість Андрія Дядюри гітару до рук бере Віталій «Кузьма» Кузнецов.
У 1998 році Олександр Єфименко полишає гурт у зв'язку з переїздом до Дніпра, але повертається Андрій Дядюра як гітарист і на вокал приходить Євген «Ж. К.» Лашко, на бас-гітарі став грати Віталій Кузнецов. У такому складі гурт бере назву Hate і виступає, зокрема, в 1999 році на центральній площі Покрова на святковому концерті, присвяченому Дню Незалежності України. У тому ж році гурт запрошено на концерт до Києва, де з'ясувалося, що вже існує гурт з такою ж назвою, тому було прийнято рішення назватися Skinhate. Автор логотипу гурту — Євген «Ж. К.» Лашко.

Війна в головах (2001—2002)


У 2000 році Віталій Кузнецов сів до в'язниці, тому на його місце прийшов Антон «Калина» Єлісін. У цьому ж році відбулася перша страшна трагедія в гурті — було вбито гітариста і одного з засновників колективу Дядюру Андрія.
Альбом «Війна в головах» було видано в 2001 році компанією «Moon Records». Стилем виконання є хардкор із жорстким реп-вокалом, у текстах присутня ненормативна лексика. «Фішкою» диска є семпли з різних американських фільмів із російським озвученням, що є епіграфами до пісень. Альбом присвячено пам'яті вбитого Дядюри Андрія. Після виходу «Війни в головах» хлопці вирушили в тур великими містами України.
У 2002 році Віталій Кузнецов повернувся з в'язниці до гурту і виступив із ним, зокрема, у Гомелі.

Квиток до раю (2002—2006)

У 2002 році на лейблі «Moon Records» було випущено альбом «Квиток до раю», тексти якого розповідають про ще більшу ненависть до людських пороків (наприклад, пісні «Квитокдораю», «Так!» і «Самоліквідатор») та прагнення людини розібратись у собі та в своєму ставленні до світу (пісні «Тримісяці» та «Нескінченна»).
У 2003 році Євген Лашко переїжджає жити до Києва, тому має можливість бачитися з гуртом лише на концертах у великих містах. Тоді ж він без дозволу інших учасників гурту вирішив зміксувати пісні з попередніх альбомів, і так було видано поки що єдиний альбом міксів «Hatemix».
2004 рік відзначився виступом на Майдані Незалежності в Києві і відходом з гурту Віталія Кузнецова у зв'язку з його переїздом до української столиці. На місце Віталія прийшов Сергій «Банан» Маришев із гурту Банановий Гай.

Навкруги (2006—2010)

Третій альбом гурту «Навкруги» записувався протягом 2005 року і був виданий у 2006 році на лейблі «Moon Records». У порівнянні з попередніми альбомами «Навкруги» звучить іще важче; тексти стали жорсткішими (пісні «Навкруги», «Понеділок»), але знайшлося місце і для «лірики» (пісня «Мєдляк»).
У 2006 році через розбіжності з іншими учасниками Skinhate'у його тимчасово полишив вокаліст Євген Лашко, на чиє місце прийшов Дмитро «Куст» Кустіков, що до цього грав у гуртах ГроХіт і Банановий Гай.
У 2008 році з гурту пішов басист Сергій Маришев, тому сесійним бас-гітаристом було взято Олексу Фісюка, що є гітаристом дніпровського гурту Disentrail. Тоді ж до гурту повернувся Євген Лашко, але в 2009 році після київського концерту він пішов вдруге.

Інтернет-сингли (2010—дотепер)

У квітні 2010 року Skinhate випустив новий сингл «ZDATEN» із Дмитром Кустіковим на вокалі, що було записано в домашніх умовах. Тоді ж замість Олекси Фісюка до гурту знову повертається Віталій Кузнецов.
3 січня 2011 року до Інтернету було викладено довгоочікуваний новий сингл «Bull-DoZeR», а 15 березня — іще один сингл «Грань» і перший відеокліп на нього. Цей сингл присвячено пам'яті Олександра «Єфима» Єфименка, що пішов із життя 22 червня 2010 року і був вокалістом гуртів-попередників Skinhate: Godless i Virgin Cunt та просто добрим другом хлопців.

SKINHATE Skinhate - 32
SKINHATE Prirva | Mood Video

6.10.2023

Зустрічайте новий сингл  "ЖНИВА" від українського хардкор і ню-метал-гурту "SKINHATE". Гурт відіграє ключову роль у формуванні альтернативної музики в Україні. Своїм жорстким та енергійним звучанням вони прокладають шлях для андеграундної музичної сцени країни і залишаються помітними у ландшафті українського року та металу. Наразі гурт готується до випуску нового альбому "ПАЛАЙ", обіцяючи знову зачарувати слухачів своїм фірмовим стилем та енергією.

 

2.09.2022

Новий сингл "Нафталін" від nu-metal групи 90-х Skinhate.

Нажаль реалії сьогодення такі, що росія пішла війною на Україну! Безпідставно, вигадавши різні версії та легенди які не відповідають дійсності. Промивши мозок з екрану ТВ своїм громадянам , де і досі смердить NAFTALINOM.

Багато років велась пропаганда та зомбування населення, щоб росіяни не сумнівачуюсь взяли зброю та пішли війною на Україну.

Трек передає всю суть сьогоднішніх реалій.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2023