*ВІКТОР ПАВЛІК*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*ВІКТОР ПАВЛІК*

Віктор Франкович Павлік (народ. 31 грудня 1965, Теребовля) - український співак, народний артист України (2016), заслужений артист України (1999), артист співак, гітарист.

Випускник кафедри естрадного співу Київського національного університету культури і мистецтв. 1983 року почав працювати художнім керівником ВІА «Еверест» Микулинецького районного будинку культури (Тернопільська область). Навчався 2 роки в ПТУ № 18 в м. Комсомольськ, яке закінчив у 1984 році. Тут же народився і виріс його син Олександр. 1989 році закінчив Теребовлянське культурно-освітнє училище по класу диригент хорового колективу, вокаліст. Президент футбольної команди зірок української естради «Маестро». Володіє турецькою мовою. Вболівальник київського «Динамо». Є художнім керівником групи «Павлики International».

25 червня 2016 року Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання «народний артист України».

Віктор Павлик, виконавець всім відомих хітів «Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Город зеленого цвета», увійшов в «Книгу рекордів України» за найбільшу кількість дисків, випущених за останні 20 років. За свою більш ніж 30-річну творчу кар'єру виконавець видав 51 диск (47 CD і 5 DVD), - «Зараз на моєму рахунку 51 диск, сподіваюся, через чотири роки їх буде 55. У всякому разі, буду дуже старатися . Хоча зараз такий час, що диски не користуються популярністю, як раніше. Їх поступово витісняють цифрові носії. Але я все одно вважаю, що диск - це візитна картка артиста, то, що можна потримати в руках, подарувати комусь. Сподіваюся, наступним буде диск з новою програмою в супроводі великого симфонічного оркестру. Уже зараз, разом зі своєю молодою командою рокерів «Pavlik Over Drive», починаю готуватися до ювілейного шоу в Палаці спорту », - прокоментував співак.

*ВІКТОР ПАВЛІК* Віктор Павлік - August day | Lyric Video
*ВІКТОР ПАВЛІК* Мій янгол
*ВІКТОР ПАВЛІК* Ні обіцянок, ні пробачень | Live 2019 МЦКМ Жовтневий Палац
*ВІКТОР ПАВЛІК* Live in Atlas 2017 (Pavliк OverDrive version) | Live Video
*ВІКТОР ПАВЛІК* Колискова
*ВІКТОР ПАВЛІК* Ой, у лузі червона калина
*ВІКТОР ПАВЛІК* Ти з нами, Бог
*ВІКТОР ПАВЛІК* Бо в сні відлітаю
*ВІКТОР ПАВЛІК* Дякуючи Богу (Version 2022)
*ВІКТОР ПАВЛІК* Залиш свою печаль
*ВІКТОР ПАВЛІК* Не кажи прощай (Ти моя весна) Version 2022
*ВІКТОР ПАВЛІК* Ні обіцянок, ні пробачень (Alex Fleev Remix 2022)

7.05.2022

Благодійний концерт на майданчику !FESTrepublic у Львові
Харизматичний співак, справжній романтик країни Віктор Павлік дає благодійний концерт у Львові.

7.04.2022

Народний артист України Віктор Павлік презентував відео «Ти з нами, Бог»  Українська зірка надихає нас всіх до останнього боронити свою землю і міцно тримати кордони:

"Тримайтеся, люди добрі, з нами Бог, з нами Україна. Слава нашим Збройним силам України, слава нашим бійцям, які так мужньо тримають кордони на своїх плечах. Я свято вірю у те, що ми переможемо!"

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2022