*АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО*

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

*АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО*

Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, Народний волонтер та громадський діяч.

Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк, яка заради Правди відреклася від грошей, слави та нагород.

Анастасія Костянтинівна Приходько народилась 21 квітня 1987 року в Києві.

Мати Анастасії — театральний критик, працює в Міністерстві культури України. Настя змалку вчилася музиці. Зокрема, у музичній школі навчилась грати не тільки на фортепіано, але й на флейті, гітарі. Крім того, відвідувала диригентсько-хоровий клас.

Професійну освіту Анастасія Приходько здобула у Київському інституті музики ім. Глієра за спеціальністю «народний вокал». Також навчалася у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Анастасія має доволі рідкісний для естради голос – контральто, діапазон – три октави.

В 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7», молода співачка підписала контракт із продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі виконала дуетом із Валерієм Меладзе хітову композицію «Безответно».

Анастасія Приходько активно гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Ізраїлі, Швейцарії, Германії, Грузії, Чечні, Казахстані, Росії, Біларусі, Латвії, Литві, Эстонії. Збирала повні зали та Палаци Спорту на сольних концертах.  Грала у популярних телевізійних мюзіклах. Не сходила з телеекранів та обкладинок журналів. Отримувала безліч нагород в Росії та пострадянських країнах. Вона, наприклад, є володаркою престижної премії «Ташир» у Вірменії.

А коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Міжнародному конкурсі «Євробачення», вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню «Мамо» не тільки російською, але й українською мовою. Тому, мабуть, вже тоді в Росії її нагородили дипломом «Благородство души».

У 2013 році Анастасія Приходько однією з перших артистів вийшла на Сцену Майдану, щоб підтримати борців за Свободу України. Допомагала учасникам Революції Гідності медикаментами, готувала їжу. Неодноразово співала на Сцені Майдану.

У 2014 році співачка знову ж таки однією з перших поїхала з концертним туром «Підтримаємо своїх» в зону АТО.  Під час перебування в районі бойових дій завзята патріотка Приходько мала бути викрадена бойовиками – про це повідомила українська розвідка. Тому у супроводі двох автомобілів із бійцями спецпідрозділу «Альфа» співачку вивезли в безпечне місце.

Вона декілька разів давала концерти під Авдїївкою для бійців 90-го батальйону, Навіть у самі гарячі та запеклі періоди бойових дій.

У 2015-2016 роках Приходько знову виступала перед українськими бійцями в зоні АТО під час концертного туру «Герої не вмирають». Вагітна другою дитиною, приховуючи це від чоловіка та близьких, співала у бліндажах на блок-постах.

Після цього Музу українських захисників запросили прочитати лекції про події в зоні АТО студентам Національного університету ім. Тараса Шевченка.

Тур «Герої не вмирають» мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50.000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.

Зараз Анастасія Приходько почала новий, Український етап свого творчого життя. Створюючи альбом власних україномовних пісень у стилі поп-рок.

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2023