ЖЕНЯ І КАТЯ

ОФІЦІЙНІ РЕСУРСИ

ЖЕНЯ І КАТЯ

Женя і Катя — український музичний гурт з Вінниці. Виконує пісні українською мовою в стилі романтичного інді та смарт-попу. Гурт брав участь в телепроекті «Українська пісня» та став фіналістами конкурсу «Хіт-конвеєр» від телеканалу М2. Після перемоги в конкурсі «Ранкова порка» на радіо Аристократи гурт почав з'являтись на радіо і на телебаченні.

Дебютний альбом «Втомлене місто» вийшов 2016 року. З ним гурт виступав на фестивалях «Захід Фест», «Файне місто», «Бандерштат», «Республіка», «Lviv Acoustic Fest», «Гешефт», «Разом Фест».

2018 році вийшов перший повноформатний диск «Літаки» з десяти композицій.Згодом гурт видав кліпи на пісні «Цілий світ» та «Теплий дощ».

ЖЕНЯ І КАТЯ Чому
ЖЕНЯ І КАТЯ Акустичний сет
ЖЕНЯ І КАТЯ Світає
ЖЕНЯ І КАТЯ Наша молодість

24.11.2023

 Довгоочікувана подія для шанувальників Жені і Каті – виходить їхній новий альбом "Між рядками". Це повноформатний альбом, який став результатом декількох років експериментів, самопошуку та творчого зрізу в їхній кар'єрі.

Останні роки музиканти активно випускали сингли, які дозволили їм експериментувати з різноманітним звучанням. "Між рядками" – це результат цього творчого етапу, де Женя і Катя поєднали свій досвід, емоції та переживання в кожній композиції.

Кожна пісня на альбомі – це окрема історія, виражена через музичний вимір. Вони розкривають своєрідний погляд на світ і поділ різноманітних переживань, які були присутні в їхньому житті. Женя і Катя вірять, що цей альбом стане для них та їхніх шанувальників важливою частиною творчого шляху. "Між рядками" – це не просто музичний продукт, але і вираз їхнього внутрішнього світу, який вони вирішили поділитися з глядачами.

Музиканти висловлюють щиру вдячність своїм прихильникам та слухачам за підтримку протягом усього творчого процесу. Вони впевнені, що мелодії "Між рядками" знайдуть відгук у серцях слухачів і залишаться з ними надовго

«Раді поділитись новим альбомом! Повноформатний альбом за довгий час. Останні роки ми випускали сингли, експериментували, пробували нове і вже звичне для нас, але відчули, що час підвести логічну лінію під даним етапом нашої творчості!

Кожна пісня особлива та має свою історію! У цей альбом ми вклали свій досвід, емоції, переживання! Сподіваємось, що наша музика вам сподобається і відгукнеться десь глибоко в серці! Будемо вдячні за вашу підтримку і дуже цінуємо ії!» - коментують виконавці. 

"Між рядками" доступний для прослуховування на усіх музичних платформах з 24 листопада. Женя і Катя запрошують всіх шанувальників взяти участь у цьому музичному подорожі та відкрити для себе нові глибини їхнього творчого світу.

23.02.2023

Женя і Катя, талановитий дует чоловіка і дружини, випустили новий сингл під назвою "Місце в душі". Романтична інді-поп пісня демонструє унікальний стиль та музичну творчість дуету і, безсумнівно, стане хітом серед шанувальників жанру. 

"Місце в душі" - прекрасна пісня, яка відображає емоції любові, зв'язку та відданості. Прониклива лірика та мелодійні гітарні звуки в поєднанні з приємним тембром Жені та Каті створюють заворожуючу атмосферу.

Пісня є свідченням виняткового таланту та творчого бачення молодого дуету. Женя та Катя вклали своє серце та душу у створення цієї пісні, і результатом став витвір мистецтва, який є одночасно легким та глибоким, добрим та щирим.

"Ми дуже раді поділитися цією піснею з нашими шанувальниками, - кажуть Женя і Катя. "Сподіваємося, що слухачі відчують ті ж емоції, які ми вклали в пісню, і що вона принесе в їхнє життя радість і щастя". 

"Місце в душі" доступний для прослуховування та завантаження на всіх основних платформах. Обов'язково завітайте на сторінки Жені та Каті в соціальних мережах, щоб бути в курсі їхніх останніх проектів та виступів.

 

Придбати продукцію артиста
підписатись на новини
© 2018 - 2024