Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, Народний волонтер та громадський діяч.
Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк, яка заради Правди відреклася від грошей, слави та нагород.
Анастасія Костянтинівна Приходько народилась 21 квітня 1987 року в Києві.
Мати Анастасії — театральний критик, працює в Міністерстві культури України. Настя змалку вчилася музиці. Зокрема, у музичній школі навчилась грати не тільки на фортепіано, але й на флейті, гітарі. Крім того, відвідувала диригентсько-хоровий клас.
Професійну освіту Анастасія Приходько здобула у Київському інституті музики ім. Глієра за спеціальністю «народний вокал». Також навчалася у Київському національному університеті культури і мистецтв.
Анастасія має доволі рідкісний для естради голос – контральто, діапазон – три октави.
В 2007 році, після перемоги у суперпопулярному російському телепроекті «Фабрика звезд-7», молода співачка підписала контракт із продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі виконала дуетом із Валерієм Меладзе хітову композицію «Безответно».
Анастасія Приходько активно гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Ізраїлі, Швейцарії, Германії, Грузії, Чечні, Казахстані, Росії, Біларусі, Латвії, Литві, Эстонії. Збирала повні зали та Палаци Спорту на сольних концертах. Грала у популярних телевізійних мюзіклах. Не сходила з телеекранів та обкладинок журналів. Отримувала безліч нагород в Росії та пострадянських країнах. Вона, наприклад, є володаркою престижної премії «Ташир» у Вірменії.
А коли у 2009 році її обрали представляти Росію на Міжнародному конкурсі «Євробачення», вона наполягла на тому, щоб виконати на всю Європу пісню «Мамо» не тільки російською, але й українською мовою. Тому, мабуть, вже тоді в Росії її нагородили дипломом «Благородство души».
У 2013 році Анастасія Приходько однією з перших артистів вийшла на Сцену Майдану, щоб підтримати борців за Свободу України. Допомагала учасникам Революції Гідності медикаментами, готувала їжу. Неодноразово співала на Сцені Майдану.
У 2014 році співачка знову ж таки однією з перших поїхала з концертним туром «Підтримаємо своїх» в зону АТО. Під час перебування в районі бойових дій завзята патріотка Приходько мала бути викрадена бойовиками – про це повідомила українська розвідка. Тому у супроводі двох автомобілів із бійцями спецпідрозділу «Альфа» співачку вивезли в безпечне місце.
Вона декілька разів давала концерти під Авдїївкою для бійців 90-го батальйону, Навіть у самі гарячі та запеклі періоди бойових дій.
У 2015-2016 роках Приходько знову виступала перед українськими бійцями в зоні АТО під час концертного туру «Герої не вмирають». Вагітна другою дитиною, приховуючи це від чоловіка та близьких, співала у бліндажах на блок-постах.
Після цього Музу українських захисників запросили прочитати лекції про події в зоні АТО студентам Національного університету ім. Тараса Шевченка.
Тур «Герої не вмирають» мав продовження у США, Іспанії, Італії. Під час концертів закордоном Анастасія Приходько зібрала понад $50.000, які передала на допомогу воїнам АТО, дітям-біженцям та родинам, які втратили житло під час бойових дій на Донбасі.
Зараз Анастасія Приходько почала новий, Український етап свого творчого життя. Створюючи альбом власних україномовних пісень у стилі поп-рок.
Українська співачка Анастасія Приходько презентувала свою нову пісню "Любила", яка стала результатом багаторічного творчого процесу та особистих переживань. Пісня, що була написана ще у 2009 році, миттєво стала хітом в усіх країнах СНД навіть без кліпу.
Після початку повномасштабного вторгнення Анастасія прийняла рішення не перекладати свої старі пісні українською мовою, зосередившись на створенні нових композицій. Однак, численні прохання шанувальників випустити саме пісню "Любила" українською змусили її змінити своє рішення.
Несподівано, переклад пісні надійшов від менеджера і друга співачки, Григорія Красницького. Його варіант перекладу настільки сподобався Анастасії, що вона одразу ж записала пісню. Проте, трагедія сталася під час гастролей у Трускавці: на концерті, прямо на очах у глядачів, Григорій помер від раптового серцевого нападу, не встигнувши почути фінальний варіант пісні.