Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
ELELI
Believe (Single)
Повернутися до каталогу
ELELI
Believe (Single)
moon records
DIGITAL
Про альбом

Вона пройшла багато випробувань, але не зрадила собі. Наполегливість і сила волі допомогли їй досягти висот успіху. Співпрацюючи з модельними агентствами по всьому світу, беручи участь у популярних телешоу, вона не зупинилася на досягнутому і почала сольну вокальну кар'єру. Її пісні – щось особливе, у них своя місія. Це мотиваційні треки, якими ELELI надихає людей не здаватися і сміливо йти до своєї мети.

ELELI – сценічне ім'я Лілії Галушко, телеведучої, співачки, актриси, переможниці міжнародних конкурсів краси, володарки титулу «Miss model of the world». Проєкт «ELELI» створений командою компанії «GUGA Entertainment Group».

 "Цим проєктом ми повідомляємо світові, що кожна людина унікальна. Займаючись спортом з дитинства, наша артистка знає ціну перемоги і готова боротися за неї до кінця. Ми хочемо, щоб її особиста історія успіху допомогла кожному змінити ставлення до себе, надала сили і прагнення перемагати".

Саме цей меседж став головним у дебютному англомовному альбомі співачки #Respect_yourself. У роботі над ним команда компанії «GUGA Entertainment Group» дотримувалася особливої ​​стратегії: кожен наступний номер розвиває мотиваційну лінію попередніх. Тепер слідом за #Fight_until_the_end, #Winner, #Success виходить новий сингл #Believe, у якому ELELI закликає вірити в себе і в людей.

"Кожен з нас вірить у щось своє, у кожного свої пріоритети. Саме віра дає величезну силу для досягнення мети. Саме завдяки вірі ми можемо стати тим, ким забажаємо. Віра в себе дозволяє людині бути відкритим до нового, до постійного вдосконалення. Потрібно вірити в свій потенціал і  ти станеш творцем багатьох перемог у житті. Пісня «Believe» об'єднує спортсменів, людей, які просто зневірилися, тих, хто хоче себе надихнути та спонукати до дій".

ELELI вперше співає українською, до речі, пісня двомовна – частина тексту написана англійською мовою.

"Двомовність Believe - цікавий хід, який може залучити велику аудиторію", – заявляє співачка. У процесі роботи пісня пройшла багато трансформацій. На самому записі чимало змінювали – і головну тему, і епізод з репом.

Саунпродюсер і композитор альбому Роман Пустирєв та автор слів Believe Олександра Пустирєва зізнаються: "Робота в тандемі з ELELI завжди має на увазі пошук і прагнення до чогось нового і незвичайного. Ліля дуже хотіла пісню українською мовою, життєстверджуючу і надихаючу людей. Адже віра в людей, віра в надію – те, чого нам всім не вистачає. Кожна композиція ELELI – маленька частина великої хроніки, яка об'єднається у цілий альбом".

На «Believe» вже знято динамічний мотиваційний кліп, де співачка постає у чотирьох образах. Це тільки початок – ELELI продовжує працювати над номерами альбому, і зовсім скоро ми зможемо почути її нові композиції.

підписатись на новини
© 2018 - 2023