Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
Ольга Дробишева
Блимчик Непосидюк з клану сурикатів, Ч. 1
Повернутися до каталогу
Ольга Дробишева
Блимчик Непосидюк з клану сурикатів, Ч. 1
moon records
DIGITAL
Про альбом

Головна дитяча культурна подія року -  прем'єра казкового аудіо-серіалу "Блимчик Непосидюк з клану сурикатів"    

«Блимчик Непосидюк з клану сурикатів» був задуманий спочатку як проєкт про безбар’єрність, адже більшість сучасного якісного дитячого україномовного друкованого або відео контенту про безпеку є неадаптованим та недоступним для дітей з порушеннями зору.

Аудіо-серіал має сподобатися не тільки діткам з порушеннями зору, але й усім іншим дітям та й дорослим слухачам. Презентація проєкту відбулася  у  у Київському театрі на Печерську в незвичному форматі – усім бажаючим запропонували  вдягнути пов’язки на очі щоб дати змогу своїй фантазії створювати образи та малювати власну історію, а також це дасть змогу відчути світ, як його відчувають люди з порушеннями зору.

Унікальність аудіо-серіалу «Блимчик» у тому, що дві дитини, які його озвучували – робили це по пам’яті: одна з цих дівчат – має порушення зору, що не завадило їй вже у свої 8 років двічі встановити Національний рекорд України, співати та грати на барабанах, а друга – просто ще не вміє читати, принаймні не вміє це робити досить швидко, бо їй лише 4 роки. Ролі також озвучують дві відомі артистки та юна музикантка відомого дівочого рок-гурту, що саме набирає популярніості.

Авторка твору Ольга Дробишева - є українською авторкою дитячих книжок, що двічі встановили рекорд України за накладом.

Проєкт реалізований в рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge».

Очікуйте найближчим часом випуск усіх частин аудіо-серіалу на всіх цифрових майданчиках

Слідкуйте за новинами!

Випуск 1 (ПРО СВИНЮ)

Блимчик внаслідок своєї цікавості опиняється травмпункті, де зустрічає поліцейську Кролицю. І та розповідає йому про деяке свинство, яке привело її в цей день у травмпункт. Трохи згодом  у Блимчика руйнуються деякі стереотипи про свиней. 

Випуск 2 (ПРО МОШКУ)

Якийсь поганець викидає сміття на подвір’ї біля будинку Блимчика. Переслідування має не ті наслідки, на які б хотілося сподіватися. Але доля зводить Блимчика з кривдником. Стає зрозуміло, що зовсім дрібні речі можуть стати причиною велетенських проблем, а  погане виховання -  призводить до проблем зі здоров’ям та законом.   

Випуск 3 (ПРО ГОЛУБІВ)

Блимчикова неуважність призводить до того, що він завдає собі шкоди. У спробі виправити це головний герой із мамою натрапляють на історію, де неуважність винуватця спричинила небезпеку для багатьох інших.  А ще з’ясовується, що краса може не тільки врятувати світ, а зовсім й, навпаки – створити загрозу життю.     

Випуск 4 (ПРО ХРОБАКА)

Іноді перемога вже й не така смачна. Іноді той, хто виглядає слабким – насправді,  робить потужні речі. Іноді той, хто схожий на вампіра – має найдобріше серце… а ще -  найдовших у Світі родичів.  Історія про те, як Блимчик ледве не з’їв місцеву знаменитість.

Випуск 5 (ПРО КАБАНА ТА ОЛЕНЯ)

Трапилася подія, у якій винуваті обидві сторони. У кожного -  свій погляд на ситуацію та своя правда. У цій історії окрім маленького суриката з’являються Кабан, Олень, але не з’являється зебра, бо вона означає «нерегульованість».  Блимчик-таки розібрався зі сторони, хто у чому був неправий та з’ясував, що популярних блогерів не завжди варто наслідувати.

Автор: Ольга Дробишева
Ролі озвучували:
Блимчик та Бабак - Афіна Остапенко
Мама Блимчика – Вікторія Ягич
Поліцейська Кролиця, Бобер, Мишка та Кішка - Ольга Дробишева
Оповідач, Шалена Гієна, Свиня, Мошка, Голуб, Хробак, Олень, Козел, Довгоп’ят, Баран, Індик, Хамелеон, Жаба, Чапля, Оса, Корова, Поні, Їжак та Верблюд – Катерина Кістень
Вухастий Пес - Мая Подольська
Равличеня - Арніка Семенцова
Музика (OST): Володимир Матвійчук
Звукорежисери: Дмитро Чубур та Олександр Кузякін

 

 

Дискографія Ольга Дробишева

підписатись на новини
© 2018 - 2024