Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
Андріана
Бред Пітт (Single)
Повернутися до каталогу
Андріана
Бред Пітт (Single)
moon records
DIGITAL
Про альбом

Андріана мріє про Бреда Піта!

Андріана приготувала весняний подарунок для своїх шанувальників у вигляді нового відеокліпу. Ролик було знято на пісню з інтригуючою назвою «Бред Піт». До чого тут голлівудський актор і яка його роль у новому відео розповідає сама співачка: 

«За сюжетом у мене є чотири залицяльники. Всі вони достойні хлопці, але я все рівно мрію про Бреда Піта. Отака я балувана дівчинка і ніяк мені не вгодиш».

Пісня «Бред Піт» вийшла такою ж легкою і жартівливою, як і попередній гіт Андріани – «Ла-Ла-Ла». Це знову гримуча суміш карпатсько-балканських мотивів та фольклору львівських батярів. Зафільмувати відеоряд до «Бреда Піта» теж взявся той самий режисер, котрий знімав кліп на композицію «Ла-Ла-Ла» - це знаний львівський кліпмейкер Володимир Шурубура.

«Ми продовжили балкансько-карпатську лінію. Цього разу Андріана була в різних образах. Я хотів зробити це відео дуже динамічним, щоб глядач дивився і боявся блимнути очима, аби щось не пропустити», - розповів режисер кліпу.

Кліп знімали одразу у кількох локаціях, серед яких салон раритетного автомобіля 1953-го року випуску, котрий напевно свого часу катав котрогось із радянських партійних бонз. Безпрецедентною особливістю відео є те, що вперше у своїй кар’єрі Андріана знімала його не на готову пісню, а на демозапис. Тобто, коли відбувався сам процес зйомок, у студії ще кипіла робота – тривало зведення живих інструментів, котрі можна буде почути у фінальному варіанті треку.      

  

 

підписатись на новини
© 2018 - 2024