Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
*ЛАВІКА*
Квінти (Single)
Повернутися до каталогу
*ЛАВІКА*
Квінти (Single)
moon records
DIGITAL
Про альбом

Українська поп-співачка Лавіка презентує офіційний кавер на пісню «Квінти» відомого українського гурту Скрябін.

Романтичний реліз синглу «Квінти» відбувся у 2010 році, разом з ним був презентований і кліп, головною героїнею якого стала сама Лавіка. Зрозуміло, що трек є близьким та особливим для співачки. Саме тому, рівно 10 років потому, вона вирішує записати свою особисту кавер версію.

«Квінти» – це гірко-солодка ностальгія про кохання, яке тішить і губить одночасно. Це історія життя, чуттєвий спогад. Записуючи кавер на цю пісню, Лавіка додала до неї частинку особистого змісту:

«Випускати кавер на улюблені народом пісні - надто відповідальна місія і я довго вагалась. І хвилююсь сьогодні, бо не знаю, як відреагує український слухач. Але я майже впевнена, що Кузьмі б наша версія сподобалась... Він завжди казав мені «Мала, ну скільки можна плакати - давай вже року народу!». Про запис цього каверу раніше я могла лише мріяти, а тепер в мене є хлопець саундпродюссер і вільні ночі на студії. Це наша перша спроба музичної свободи. Дякую Кузьмі за це...» 

«Квінти» від початку і до кінця наповнена щирістю, справжністю та болем. Саундпродюсером цієї пісні став хлопець Лавіки - Іван Тайга.

підписатись на новини
© 2018 - 2023