Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
*LATEXFAUNA*
Senbernar
Повернутися до каталогу
*LATEXFAUNA*
Senbernar
moon records
DIGITAL
Про альбом

Треклист


1. Senbernar

2. Arktika

3. Heroes of might and magic

4. Cherkaschyna

5. Kentavr

6. Vulkan

7. Sequoia

8. Kosatka

9. Bounty

10. Levada

11. Bohun

CD Digi-pack, MR 5820-2

Український гурт Latexfauna представив кліп на пісню Cherkaschyna. Композиція просякнута ностальгією за теплими літніми днями, коли тобі 16, перед тобою ще ціле життя і така важлива дискотека з «найкращими однокласницями».

Гурт також влаштував конкурс на найкрасивіший та поетичний опис рідного краю: «Хто в коментарях під відео опише власний рідний край найкрасивіше й найхудожніше - отримає від нас новий альбом Senbernar на вінілі з підписами і почестями»

Самі ж хлопці описали Черкащину так: «Розмаїта, засмагла, з красивими людьми, Канівським океаном і скелястими каньойонами Гірського Тікича, високим-превисоким небом, в якому ще засвітла але у вечірній млості видно Венеру й Сатурн».

Як розповів бас-гітарист гурту Лесь Димань, зйомки кліпу проходили ще до повномасштабного вторгнення росії до України. «Можна буде подивитися, якими ми були ще не так давно безтурботними. Коли було модно іронізувати про то, шо "путін нападе". Але ми ше обов'язково повернемося у той спокій. Буде навіть ще краще», - написав він

Сингл увійшов до нового альбому Senbernar, реліз якого відбувся 30 вересня 2022 року. Тож слухаємо, насолоджуємось і зберігаємо у свій плейлист!

Придбати
cd
150 грн.
Додати у кошик Доставка та оплата
підписатись на новини
© 2018 - 2023