Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
*LATEXFAUNA*
Senbernar
Повернутися до каталогу
*LATEXFAUNA*
Senbernar
moon records
DIGITAL
Про альбом

Треклист


CD (CD Digi-pack, MR 5820-2)

1. Senbernar
2. Arktika
3. Heroes of might and magic
4. Cherkaschyna
5. Kentavr
6. Vulkan
7. Sequoia
8. Kosatka
9. Bounty
10. Levada
11. Bohun

VINYL 


SIDE A:
1. Senbernar
2. Arktika
3. Heroes of might and magic III
4. Cherkaschyna
5. Kentavr

SIDE B:
1. Vulkan. Klan Sokola prequel
2. Sequoia
3. Kosatka
4. Bounty
5. Levada
6. Bohun

Диско та фанк, ностальгія та відеоігри, суржик, давньогрецькі міфи та чудовий гумор.

Український гурт LATEXFAUNA випустив другий альбом "Senbernar" — це піжонська та стильна поп-музика, натхненна фанком та диско, ностальгією та відеоіграми.

Щось, що нагадує кантрі, можна почути у пісні "Levada". За словами фронтмена колективу Дмитра Зезюліна вона натхнена грою Red Dead Redemption 2 — така поетична оповідь про безмежний баззаконний степ і коней, які чекають на світанку героя. Інший трек альбому називається Heroes of might & magic III - і він забезпечить напад ностальгії всім, хто просиджував у дитинстві годинами за великою серією покрокових стратегій.

Але якщо ви подумали, що це якийсь дота-поп, то ні — скоріше пісні плейбоїв, які фліртують на суржику, міркують про давньогрецькі міфи, скандинавські саги та індійські війни, плюс ліворуч і праворуч роздають панчлайни типу "Ти нюхаєш мій парфум / Як нюхає Агутіна Варум" чи "Так трапилося, ми не парочка / Адже я з Вінниці, а ти — татарочка".

"Окрім усієї цієї екзотики, тут є пієтет до рідного краю, - коментує реліз лідер LATEXFAUNA. - Слава богу, ми написали ці пісні до початку війни, і тут немає кон'юнктури, яку ми зневажаємо".

Придбати
cd
180 грн.
vinyl
1400 грн.
Додати у кошик Доставка та оплата
підписатись на новини
© 2018 - 2024