Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
*DAKOOKA*
СКРЯБІН by Dakooka
Повернутися до каталогу
*DAKOOKA*
СКРЯБІН by Dakooka
moon records
DIGITAL
Про альбом

VINYL


 

Side A

1.      Спи собі сама
2.      Танець пінгвіна
3.      Говорили курили
4.      Дельфіни
5.      Старі фотографії
 
Side B


1.      Мам
2.      Мовчати
3.      Люди кораблі
4.      Друг
5.      Місця щасливих людей 

Жанр: інді-поп
Штрих-код: 4820011005810
Колір: Прозорий Vinyl

В альбомі "СКРЯБІН by Dakooka" артистка демонструє, як звучить класика українського поп-року в її авторській інтерпретації. У притаманній їй легкій лаунж- манері Дакука виконує творіння Скрябіна, що давно стали популярними. Тому альбом буде цікавий як фанатам Дакуки, так і численним шанувальникам творчості Скрябіна. Тож радимо меломанам та шанувальникам якісної сучасної музики звернути увагу на цю платівку "СКРЯБІН by Dakooka"

«Для мене Кузьма Скрябін завжди був і є найкращим українським музикантом, артистом та виконавцем. Мене завжди надихала та мотивувала не лише його музика, а й позиція. Цікавий факт, що колись я прийшла на кастинг  Голосу Країни, виконала пісню "Дельфіни", але членам журі ця пісня не сподобалася. Вони тоді обрали романс "Я ехала домой".» – розповідає Катя DAKOOKA.

Цей альбом у виконанні співачки, проявляє її однозначне ставлення до української культури. Вона не боїться зайти у холодну воду, намочити ноги та розповісти своїм слухачам з усього світу, як звучить українська музика.

Придбати
vinyl
950 грн.
Додати у кошик Доставка та оплата
підписатись на новини
© 2018 - 2024