Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
*Мята*
Там, де рай (Single)
Повернутися до каталогу
*Мята*
Там, де рай (Single)
moon records
DIGITAL
Про альбом

Співачка Мята представляє романтичний кліп на пісню «Там, де рай». За ідею відео використали давньогрецький міф про Галатею та Пігмаліона.
«Пігмаліон довго шукав досконалу красу жінки, в результаті створив ідеальну жіночу статую, якій дав ім’я Галатея. Митець настільки нею захопився, що єдиним бажанням було лиш, щоб його рукотворна кохана ожила. Так сила любові оживила камінь. Це справді дуже повчальна історія про безмежність любові», - коментує Мята.
Над кліпом працювала команда MOZGI Production. Режисерами стали Денис Маноха та Максим Шелковніков. Незважаючи на першу спільну роботу, їм вдалося одразу відчути головний меседж, який Мята заклала у пісню «Там, де рай».
«Ми дещо перевернули історію і не стали залучати додаткового ліричного героя, а навпаки зробили головною героїнею відео саму Мяту, яка створила образ свого ідеального чоловіка і, власне, присвятила йому пісню», - розповідає Денис Маноха.
Відео «Там, де рай» сповнене образами античності та класичної краси часів Ренесансу. У зйомках кліпу взяли участь танцівники, які втілюють ідею оживання бездушних предметів, якщо влити у них достатню силу почуттів та емоцій. По факту, це ті оживші скульптури, які продовжують жити, як люди.
«Любов всесильна і у кожного є свій особистий рай…»,- доповнює Мята.
Сингл «Там, де рай» став частиною однойменного україномовного альбому співачки, реліз якого анонсується вже у листопаді.

підписатись на новини
© 2018 - 2023