Пошук
-- Каталог
+ Фільми
DVD
+ Мерчендайзинг
Bugs & Bunny
Ти - молодець (Single)
Повернутися до каталогу
Bugs & Bunny
Ти - молодець (Single)
moon records
DIGITAL
Про альбом

Тернопільський гурт Bugs & Bunny випускає нову пісню «Ти – молодець» 25 вересня 2019 року. Це перша пісня, яку музиканти випускають після дебютного альбому «Музика в плеєрі» 2017 року. Вона аболютно протилежна за звучанням у порівнянні з попередніми піснями. Тепер це не акустика, а рок. Склад музикантів та інструментів змінився. Тут присутні електро-гітари, барабани та клавіші. Також були залучені  сесійні музиканти.

«Нам не варто марнувати свій час, краще схопити за хвіст неймовірний шанс. Хай всі заздрять, що ти вище за них хоть раз»… - слова із пісня «Ти – молодець».

Вокалістка гурту Мар’яна Гордій пояснює: «Текст пісні передає суть того, що кожен із нас має мрію, та дуже часто нам не достає лише одного кроку чи сили, щоб досягти її. Ця пісня створена для того, аби Ми змогли Вас підбадьорити та допомогти, коли Вам важко за щось боротися. Зупиніться!!! Виділіть 3 хв для прослуховування!!! А тоді подумайте чи хочете Ви рухатися далі!!! Пам’ятайте, кожен із вас – Молодець!!! Ваше рішення  - Ваше життя!!! А музика – лише спосіб надати сил. І ця пісня саме з таких». За словами музикантів, у новинці присутні драйв, позитив та мотивація. Якісний та фірмовий саунд.

Дискографія Bugs & Bunny

підписатись на новини
© 2018 - 2023