Наступна

KOSMOPOLIS анонсує вихід своєї нової пісні "Звір"

2024-07-05

Молодий та талановитий виконавець KOSMOPOLIS анонсує вихід своєї нової пісні "Звір", яка стане доступною вже 5 липня. Цей реліз обіцяє стати важливою подією для меломанів та шанувальників мелодійного року.

KOSMOPOLIS – це сценічне ім'я Андрія Ярошенка, талановитого молодого музиканта, що працює у жанрі мелодійного року. Його музика вирізняється проникливими текстами та потужним саундом, які створюють особливу атмосферу і залишають глибокий слід у серцях слухачів. Андрій вже здобув популярність серед слухачів своєю щирістю і неповторним стилем виконання, а його пісні завжди несуть сильний емоційний заряд.

Пісня "Звір" глибоко особиста для Андрія Ярошенка, відомого під сценічним ім'ям KOSMOPOLIS. Як каже сам автор: «Особливо для мене ця пісня має особливе значення, бо відбулися певні зміни в моєму житті і вона була написана не в найкращий період. Ця пісня про внутрішню боротьбу, про зневіру і пошук сили, щоб подолати складнощі».

Не пропустіть можливість відчути глибину нової пісні "Звір", яка розкриває внутрішній світ виконавця та його переживання https://bfan.link/kosmopolis-zvir

 

Дискографія

підписатись на новини
© 2018 - 2024