Наступна

Riffmaster презентує нову пісню «Промені Факелів»

2023-07-21

Riffmaster презентує нову пісню «Промені Факелів». Це перша робота музиканта, де текст належить не йому. Автором лірики є його побратим по Силам спеціальних операцій ЗСУ Ігор Моделян.

«Він мені написав, каже: «Братику, скажи щось приємне про віршик, бо щось якась така хандра напала». Це буквально цитата. Я почитав і вже на третьому рядку у мене в руках була гітара, я просто вже співав цю пісню. Знаєте, так буває, як з піснями «Земля», «Тихо Прийшов, Тихо Пішов», «Герої», це ніби до твого мозку приєднується якась вища космічна сила і просто рухає твоїми пальцями чи ручкою, яка в тебе в руці. Моя одна подруга сказала: «Таке враження, що коли створювалася ця пісня, то тебе поцілував сам бог», — пригадує Андрій «Riff» Антоненко.

Попри те, що музикант не є автором тексту, він настільки близький йому, що здається, що його написав він сам, адже пережив щось подібне, і кожен рядок у пісні говорить сам за себе.

«Буквально сам за себе. Про людей, про події, про те, що війна змінює і урівнює буквально все. Немає багатих, немає бідних.

Жодні багатства не мають жодного значення, жодного сенсу, коли в тебе летять бомби, по тобі стріляють, коли розриваються ракети і гинуть люди, діти. Тому мені дуже пощастило, що так от з’явилися ці влучні на 100 % в мозок і в серце слова і що прийшло те натхнення, щоби була можливість озвучити і проспівати цей шикарний текст», — розповів Riff.

Дискографія

підписатись на новини
© 2018 - 2024