Платівка називається «Тихо Прийшов, Тихо Пішов» за однією із пісень, що на неї увійшли, яка також вважається гімном Сил спеціальних операцій ЗСУ. Загалом на диск потрапило вісім треків та інтро, які були записані в період від 2016-го року по нинішній час.
«Всі пісні прожиті мною особисто. Це стосується кожного треку. Я думаю, що це є головна особливість цього альбому. Головне, що зараз вперше в світі з’являється продукт українського артиста, який видав матеріал безпосередньо воєнної, патріотичної, військової тематики. І це не воєнні марші, а добротний якісний рок: від потужних і мелодійних балад, до моцних пісень в стилі heavy, trash, hard'n'heavy, blackcountry. Тобто музика у цьому альбомі не є одноманітною. Вона складається з багатьох сегментів рок-музики і з великою палітрою різних жанрів, а спільним у цьому є рок і Україна. Для мене дуже важлива і концептуальна річ, що альбом виходить на вінілі. Для мене це показник. Це підсумок моєї музичної діяльності. Це перший в світі диск з подібною тематикою. Ми знаємо, що в світі є одна американська група Five Finger Death Punch, яка сповідує тематику війни і проблеми ветеранів. На території України такого, ще досі не було. Ми звикли вважати що воєнна пісня має бути якась специфічна і маршоподібна, то тут була подвійна задача, щоб вийти з цього стереотипу і керуватися законами музики, щоб це був рок в усіх його обличчях. Я вважаю, що у нас це вийшло і я дуже щасливий, що українська пісня про українських вояків з воєнною тематикою звучатиме у всьому світі. Я пишаюсь тим, що я українець і що я є військовим ЗСУ», — розповів Андрій «Riff» Антоненко.
1. «Батько Наш Бандера». Це інро, але я вважаю його повноцінним треком. Цікаво те, що він був записаний 23 лютого 2022 року. Годин за дев’ять до повномасштабного вторгнення. Такий собі символізм.
2. «Тихо Прийшов, Тихо Пішов». Так вийшло, що ця пісня стала гімном Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України, хоча такої задачі не було. Це була просто присвята третьому окремому полку Спецпризначення ЗСУ. Але так сталось, що її підхопили військові і вона стала флагманом української військової пісні. З часом вона була визнана як офіційний гімн ССО.
3. «Було Й Не Загуло». Пісня теж написана по сумнозвісних подіях, де мене і двох дівчат безпідставно звинувачували у вбивстві білоруського журналіста Павла Шеремета. На мій погляд — це була спровокована акція ФСБ і місцевими зрадниками УМВС України задля того, щоб підірвати репутацію Сил Спеціальних Операції ЗСУ, і загалом волонтерського і добровольчого руху. Це було зроблено навмисно, я вважаю. Безпосередньо готувалось велике вторгнення в нашу державу. Тому задачею було, скоріш за все, такою гучною сфальсифікованою справою досягти своєї ворожої мети. Але ми вистояли, хоча справа ще й досі не закрита, що дивно. Ну то таке. Переможемо і тут. Тому народилася пісня «Було Й Не Загуло», в якій хотілося виплеснути всі свої почуття і висловити все, що я думаю про це, описати ці події, проспівати ці події і мої думки. Хтось подумає, а як ця пісня стосується воєнних подій? А я скажу так, що ця пісня має пряме відношення до воєнних подій, тому що справа стосувалася і фальсифікувалася щодо військових. Ми маємо гібридну війну, методи якої дуже різні, оскільки в нас є зовнішній та внутрішній ворог. І це саме війна внутрішнього ворога проти нас. Тому ми маємо тут теж стояти, виборювати, перемагати!
4. «Поважають Всі Наган». Це певна репродукція написана за мотивами пісні Еріка Шроуді Everlast — «Everyone Respects The Gun». Дуже прикольна і своєчасна назва. Кілька років тому у мене з’явився текст цієї пісні і звісно назва, яка вкладається в оригінал «Everyone Respects The Gun». Це така, знаєте, узагальнююча назва. Так кажуть, що моє добре ставлення розцінюється як слабкість. І у цій пісні якраз про це багато що сказано.
5. «Новий День». Пісня присвячена ветеранам українсько-російської війни. Вона написана ще до широкомасштабного вторгнення. Як ми знаємо, що у всіх ветеранів є певні питання, певні проблеми у житі, які створені не ними. На ці проблеми треба звертати увагу зверху і прислухатися. Це дуже велика проблема і мені важко говорити саме про цю пісню.
6. «Рускій ваєнний карабль іді На Уй». Цей трек був написаний під час виконання бойової задачі у квітні місяці. Він записаний на два телефони iphone. Ми знайшли десь поламану гітару з приклеєним грифом та засаленими струнами. І я ось так на мікрофон телефону награв і заспівав. Знайшли в компі якусь обробку, щось підтягнули, щоб красиво і рівно звучало і все. Ось так вийшла пісня. Чесна, бліндажна, воєнна, військова, бойова. В ній вся моя лють і ненависть до кацапів!
7. «Важелі». Це пісня, яка присвячена людям, що виконують стрибки з парашутом. І я один з них. Є така фраза «Дихаючі небом» — люди, які дихають небом. Це особлива сторінка в моєму житті і в службі. Емоції зашкалюють, коли виконуєш стрибки, вихід з борту, приземлення, сам політ і насолода цією тишею і повітрям — це чудово!
8. «Герой». Це чудовий і дуже потужний трек. Історія його така. Якось в мене не було світла напередодні великої війни і я в темряві щось грав собі на акустичній гітарі. Ніби хтось мене руками водив і переставляв мені пальці на акорди. У той момент в мене з’явився риф, який є початком пісні. Згодом, через пів року, коли були події на Азовсталі мені наче від вищих сил прийшов потік думок і так вийшла пісня.
9. «Воїни Життя». «Не спинюсь, коли буду крізь пекло йти» — це фраза Вінстона Черчилля, яка мене дуже зачепила і я вирішив навколо неї побудувати свою пісню, яка також присвячена воїнам Сил Спеціальних Операцій ЗСУ.