Наступна

Женя і Катя Представляють "Між рядками" – новий повноформатний альбом, що розкриває глибину творчості виконавців.

2023-11-24

 Довгоочікувана подія для шанувальників Жені і Каті – виходить їхній новий альбом "Між рядками". Це повноформатний альбом, який став результатом декількох років експериментів, самопошуку та творчого зрізу в їхній кар'єрі.

Останні роки музиканти активно випускали сингли, які дозволили їм експериментувати з різноманітним звучанням. "Між рядками" – це результат цього творчого етапу, де Женя і Катя поєднали свій досвід, емоції та переживання в кожній композиції.

Кожна пісня на альбомі – це окрема історія, виражена через музичний вимір. Вони розкривають своєрідний погляд на світ і поділ різноманітних переживань, які були присутні в їхньому житті. Женя і Катя вірять, що цей альбом стане для них та їхніх шанувальників важливою частиною творчого шляху. "Між рядками" – це не просто музичний продукт, але і вираз їхнього внутрішнього світу, який вони вирішили поділитися з глядачами.

Музиканти висловлюють щиру вдячність своїм прихильникам та слухачам за підтримку протягом усього творчого процесу. Вони впевнені, що мелодії "Між рядками" знайдуть відгук у серцях слухачів і залишаться з ними надовго

«Раді поділитись новим альбомом! Повноформатний альбом за довгий час. Останні роки ми випускали сингли, експериментували, пробували нове і вже звичне для нас, але відчули, що час підвести логічну лінію під даним етапом нашої творчості!

Кожна пісня особлива та має свою історію! У цей альбом ми вклали свій досвід, емоції, переживання! Сподіваємось, що наша музика вам сподобається і відгукнеться десь глибоко в серці! Будемо вдячні за вашу підтримку і дуже цінуємо ії!» - коментують виконавці. 

"Між рядками" доступний для прослуховування на усіх музичних платформах з 24 листопада. Женя і Катя запрошують всіх шанувальників взяти участь у цьому музичному подорожі та відкрити для себе нові глибини їхнього творчого світу.

Дискографія

підписатись на новини
© 2018 - 2024