Рус

STEBELSKA

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

STEBELSKA

Оксана Стебельська (STEBELSKA)

Співачка з особливим глибоким, чуттєвим тембром голосу, скрипалька, ведуча, автор і виконавець власних творів, організатор багатьох мистецьких заходів і міжнародних подій, гастролів, фестивалів,  art-manager,  керівник і солістка музичного проекту "Українські Барви", який заснувала  у 1991 році, та Barvy Project band. Громадський діяч, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Мистецькі Ініціативи".
Увійшла у ТОП-100 Жінок України 2018 р. за версією видання “Ukrainian people”.
В репертуарі від класики, фольку, ethno fusion до джазу, блюзу, соулу й авторських творів.
Виступала на найпрестижніших сценах України та світу, побувала з концертами у багатьох країнах світу: США, Канада, Греція, Франція, Німеччина, Польща, Італія, Швейцарія, Князівство Ліхтенштейн, Словенія, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Угорщина та інші.
Постійно виступає та організовує  концерти дуже різні за змістом, але глибокі за атмосферою і музичним наповненням - це і концерти класичної музики, і концерти авторських пісень, і концерти українського фольклору,  і програми «Від блюзу до джазу», щорічні концерти «Щасливого Різдва» й етно-концерти «В ніч на Купала» та багато інших. Виступає на різноманітних знакових подіях: фестивалях, урочистостях, святах, офіційних подіях та ін.
Співпрацює з багатьма відомими в Україні та світі музикантами.

Дискография

STEBELSKA
Нам потрібна любов (Single)

Видео

STEBELSKA Ружа
STEBELSKA Нам потрібна любов

Новости

17.12.2018

Святкування Різдвяних свят – це завжди неповторна емоція, хвилююча пора дарунків і приємних побажань,  почуття щастя і затишку, час мрій та нових сподівань, віра у добро, - усе це підносить і надихає, додає сил і впевненості, укріплює усі людські цінності.  Завдяки мистецтву, людина  відкриває свою душу до сприйняття прекрасного  і світ стає кращим. Тож атмосфера різдвяного дійства не дасть залишитись байдужим жодному, бо  саме музика  зачаровує людей своєю багатовіковою магією, підносить, хвилює і створює справжню атмосферу свята.

1.06.2018

Талановита українська співачка STEBELSKA представила новий сингл!

Официальные ресурсы

Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 - 2019 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency