Рус

*НУМЕР 482*

ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕСУРСЫ

*НУМЕР 482*

Колектив був утворений в 1998 році в Одесі. Лідером і одним із засновників гурту є вокаліст Віталій Кириченко, який до цього грав у гурті «Містер Гольф». На початку 1999 року він був запрошений трьома музикантами гурту К. О. К.С  на посаду вокаліста. Він придумав назву для колективу: «Зроблено в Україні. Якість підтверджена. Нумер 482». Цифрами 482 починається  штрих-код українських товарів. Раніше, до 2012 року, цифри 482 були телефонним кодом рідного міста Одеса, тому назву підтримали всі музиканти.

У 2002 році гурт офіційно переїхав до Києва. У 2004 році записується і випускається дебютний альбом «Kawai». У 2006 році з гурту пішов ударник Ігор Гортопан. Його замінив Олег «Кузя» Кузьменко. У тому ж 2006 році гурт випускає другий альбом під назвою «Нумер 482». У 2008 році гурт стає представником України на Євро-2008 в Женеві (Швейцарія). «Нумер 482» є учасниками фестивалів: «Таврійські ігри», «Чайка», «Коблево», EuroFoot (Швейцарія), «Тарасова Гора», «Музика Гідності», «Із країни в Україну». Гурт має два дипломи «Книги Рекордів України». Російська преса охрестила «Нумер 482», як «український Red Hot Chili Peppers»

У 2011 році гурт припиняє свою діяльність, але влітку 2014 го — гурт знову з'являється в ефірах радіостнацій з новою піснею  «Добрий ранок, Україно», яка через деякий час стає хітом і новою візитівкою гурту. З серпня по листопад 2014-го — «Нумер 482» беруть участь у волонтерському турі по Східній Україні в рамках фестивалю української культури «Із країни в Україну». У лютому 2015-го — «Нумер 482» презентують наступний новий сингл «Важлива», який буквально відразу потрапляє в гарячі ротації провідних радіостанцій України. Фронтмен гурту Віталій Кіриченко зробив заяву, що сингл «Важлива» є відправною точкою у створенні нового альбому гурту. У травні 2015-го гітарист Сергій Шевченко залишає групу і його місце займає молодий гітарист Володимир Бузаджи.
Влітку 2017 року гурт взяв участь у популярному ТВ-шоу Х ФАКТОР і пройшов всі випробування табором і зірковими журі. Під час конкурсу вокаліст Віталій Кириченко втратив голос і лише диво врятувало гурт від передчасного сходу з дистанції.
Наприкінці осені 2017 року гурт Нумер 482 презентував четвертий трек з майбутнього  третього за рахунком альбому в творчості ватаги. Пісня отримала назву "Коли вона поруч", та вже впевненно оселилася у радіоефірах.

Состав группы:

Виталий Кириченко — вокал
Владимир Бузаджи — гитара
Андрей Карлюга — бас-гитара
Игорь Мережаный — ударные
Саша Сайчук - клавішні

Дискография

*НУМЕР 482*
Свобода (Single)

Видео

*НУМЕР 482* Не напишу
*НУМЕР 482* Важлива
*НУМЕР 482* Радіо твоє
*НУМЕР 482* Коли вона поруч

Новости

15.06.2018

Гурт Нумер 482 дав своє визначення слову "Свобода" у новій пісні

17.11.2017
Гурт НУМЕР 482 презентував четвертий трек з нового, третього за рахунком альбому у творчості ватаги. Пісня отримала назву «Коли вона поруч». Нагадаємо, що видана навесні цього року композиція  «Важлива» вже стала хітом та впевнено оселилася в ефірах українських радіостанцій. Влітку гурт прийняв участь у популярному телевізійному шоу Х-ФАКТОР та пройшов всі випробування табором на чолі із зірковими журі. Під час конкурсу вокаліст  НУМЕР 482 Віталій Кириченко втратив голос і лише диво врятувало гурт від передчасного сходу з дистанції.
 
В кожного справжнього чоловіка є його персональна муза. Та, яка надихає, та яка може змінити все лише однією своєю появою. Та, заради якої чоловік  ладен робити божевільні вчинки. Саме про це новий хіт від НУМЕР 482.
НУМЕР 482 - це скупище брутальних, незалежних і, часом, цинічних чуваків  які завжди вважали, що жінка в гурті - це фішка шкільних бендів та поп-виконавців. Але все тече, все змінюється. Так і погляди НУМЕР 482 стали іншими, коли до колективу на тимчасовий проект «ПО-ІНШОМУ» у 2016 році прийшла тендітна  та витончена клавішниця Саша Сайчук та залишилася й досьогодні.
 
Пісню «Коли вона поруч»  гурт хоче  присвятити тим особам, з появою котрих в нашому житті змінюється навіть щільність повітря.
Пісня «Коли вона поруч» - це  гімн жіночій харизмі.
Пісню «Коли вона поруч» - співають хором «нумера», як представники великої чоловічої  армії підкаблучників.  І то правда, бо якому чоловікові не подобається, коли саме ВОНА поруч.
Купить продукцию артиста
подписаться на новости
© 2018 Все права защищены. Moon Records. Создано в SEOTM Digital Agency